Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák a terhesség alatt...

Kismamák a terhesség alatt milyen irányban változott a barátaitokkal, barátnőitekkel a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedtek veletek? Történt valami fura? Megmaradt a barátság?
2012. júl. 3. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, megmaradt.

Egy kezemen meg tudom számolni a barátaim, nekik mindegy lenne, mi van velem, kitartanak mellettem. A szülés után ott vártak a folyosón...

Most egy éves a lányom, és felváltva járnak hozzánk, babázni.

2012. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az igazi barátaim megmaradtak, az álbarátok lemorzsolódtak, de hát ez már csak így van.
2012. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki eltűnt a közelünkből egyet kivéve!! Már nem buli ha nem bulizunk együtt, ha sose érünk rá este borozni, stb.
2012. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki igazán barát volt, ő meg is maradt, bár kevés volt! Akiről meg azt hittem.... már nem jártam el velük ide-oda, amíg el is mentem, már nem a szórakozás volt a fő cél! Ez ilyen sajnos

40. hétben járó kismama

2012. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Ez egy nagyon jó kérdés :) Az elején nem akarták tudomásul venni h én olyan rosszul vagyok,hogy még egy órára sincs kedvem kimozdulni.Persze jót akartak de mikor nemet mondtam sértődés lett belőle.Kerti partira sem mentem,sem az egyik szülinapi bulijára.Úgy érezték elfordultam tőlük és meg is kérdezték mi bajom velük nagyon megváltoztam.Azóta mintha tudomásul vették volna a dolgot és közel se keresnek annyit mint korábban.Szülés után meg passz hogyan lesz.Talán eltelik egy kis idő akkor megint összeülünk párszor de akkor meg a gyereket viszem :P :D
2012. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy idő után megbékélnek szerintem ha ilyen duzzogós eset áll fenn,csak idő kell nekik is mire felfogják a te életed már más. előző
2012. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint előtte,max egy kicsit jobban próbáltak kímélni(kicsit idegesítően),semmi fura nem történt,mindenki örömködve várta,h megérkezzen,mert ő az első baba a baráti társaságban.Azóta sem változott semmi(1éves a gyerkőc),annyi,hogy én nem maradok olyan sokáig a kerti partikon,és nem iszom..Napi szinten találkozunk
2012. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!