Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetes kismamaik nektek...

35-36 hetes kismamaik nektek is sokat keményedik a pocakotok? És az alvássál hogy álltok?

Figyelt kérdés
Még éjszaka is sokszor keményedik ami eddig azért nem volt jellemző!A hőség miatt van?Éjszaka szinte semmit nem alszom, ti is így vagytok vele?
2012. júl. 4. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, es egyatalan nem tudok aludni. Tegnap ejjel 3-kor megcsinaltam a parom szendvicseit, gondoltam akkor nem kell 6-kor, ha megis sikerulne elaludni, de nem sikerult, ugyhogy 6-kor siman kikisertem, mikor ment dolgozni. :-(

Dog faradt vagyok, de nem tudok aludni. :-(

Es igen, kemenyedek ejszaka is.

2012. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyre többet. Meg fáj is a hasam, mintha meg akarna jönni a mensim.

Aludni még tudok, de félek, hogy nem sokáig. Inkább a meleggel van bajom.

35+4hkm

2012. júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat kemenyedik nekem is,bar en 24 fokos orszagban vagyok. Viszont aludni en sem tudok vmi jol,ami neha mar eleg bosszantova valik,a hasamban meg olyan fajdalom van neha,mint akit isten igazabol hasba rugtak...
2012. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!