Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok. Most elmentem...

7 hetes vagyok. Most elmentem pisilni és rozsaszines vlami volt a papiron, mint mensi elott, ez mi? Nem fáj a hasam, olyan érzésem lett miota láttam; mintha meg akarna jonni.

Figyelt kérdés
holnap reggel megyek dokihoz, az mèg nem kèso ugye???ugye nem lesz baj???
2009. júl. 9. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Reméljük nem gond.

Én lehet betelefonálnék az ügyeletre, de azért ha nem mész be vegyél be magneb6-ból 2-t és feküdj le.

Nekem a 13. héten volt ilyen, én feltettem utrogestant 8mivel én eleve szedtem) és magnéziumot, napi 3*2.

2009. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nincs nàlam semmi ilyen gyogyszer...becsuszott terhessèg uh semmi ilyen szer nincs nàlam, holnap mennèk eloszor dokihoz. E vitamin kapszula van csak itthon.
2009. júl. 9. 22:26
 3/23 A kérdező kommentje:
írjatok még kérlek!!!!mit csináljak???valami házipraktikátok van??lefekszem pihizni de most nagyon ideges vagyok!!!
2009. júl. 9. 22:44
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha nem mész dokihoz,feküdj pihenj,semmit ne emelgess.Ha jobban vérzel,akkor irány a doki.Ha tudsz valakitól kérjél Nospát vagy küldj el valakit a patikába(a magne B6 is nagyon jó).
2009. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Magne b6 ügyeletes gyógyszertárba küldj el valakit

Pihizz és nyugi....

E vitamin nem sokat segít....


24hetes kismama

2009. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyébként hol laksz?Mert a megnyugtató megoldás az lenne ha tényleg látna orvos.Tudom hogy ez most nagyon rossz de a baba érdekében lehet hogy jobb lenne.


Nekem van 3 gyermekem és két vetélésen tül vagyok.

2009. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Óbudán lakom...nem tudom hogy kell ügyeletet hívni, nincs nyitva gyógyszertár a közelben.

Anyukámat nem hívhatom fel, mert még semmit sem tud és nem így akarom elmondani neki.

Már nem vérzek...illetve nem is vér volt ez, de semmim sem fáj, nem darabos nem élénk piros, nem görcsölök.

Lefekszem aludni és holnap megyek dokihoz.

2009. júl. 9. 23:09
 8/23 anonim ***** válasza:

Írj hogy mi volt a dokinál!


Drukkolunk!


24hetes

2009. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én mennék az ügyeletre, én legalábbis így tettem mikor elkezdtem barnázni, este mentem, bent is fogtak.

Lehet nincs nagy baj, de nem lehet tudni, ott rögtön adnak gyógyszert,megnézik uhával.

Sok szerencsét!!

2009. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Menj minnel hamarabb el a dokihoz most ha tudsz,mert nehogy baj legyen!Akarjatok a babat,hogy meg ezt a nagy hirt nem osztottad meg anyukaddal?

Hivd fel az orvosod,hogy mit tegyel!De addig is fekudj es csak wc-re kelj fel.Tapasztalatbol mondom mert mar 2 hete igy fekszem az agyban,ezert.

2009. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!