Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel volt rózsaszínes,...

Ma reggel volt rózsaszínes, később barnás folyásom. Elmentem dokihoz, mert nyugtalanított, és táppénzt javasolt. Most itthon vagyok 1-2 hétig, pihenek. De nem írt fel semmi gyógyszert. Milyen vitamint tudok erre szedni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt rózsaszines de nem barna pihenek tegnap nagyon húzós napom volt lehet hogy attól is ...

babavitamint szedjél de ha egyébként is eszed nem kell semmi extra. főleg ha a doki nem mondta...

2010. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én 5 hetes múltam, 2 napja barnázok. Utrogestant kell szednem, 2-1-2 adagban, meg magneB6-t, és Rutascorbint is elkezdtem. Szerintem szedned kéne neked is valamit.
2010. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vettek le előtte cytológiát? Mert én attól barnáztam kicsit. Ha a dokid nem írt gyógyszert nem tudsz mit tenni csak a javaslatát követni. Pihenj és szedd a terhesvitamint!
2010. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak 6+4 hetes vagyok. Nem szedek semmit még, se terhesvitamint, se semmit. Ezért kérdeztem, hogy esetleg nem kellene-e szednem valamit. Annyit mondott a doki, hogy pihenjek, és 2 hét múlva menjek vissza.
2010. júl. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!