Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzem, hogy tágulok. Ettöl...

Érzem, hogy tágulok. Ettöl még kihuzom min.38. hétig? 35hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A tágulás az eléggé fájdalmas dolog..Ha pedig ekkora fájásaid vannak, akkor irány a kórház.
2012. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érzed, hogy tágulsz? ilyen nincs, még ha fájásaid is vannak sem biztos, hogy tágulsz. lehet vmi kellemetlen, olyan éztés, de azt, hogy tágulsz tuti nem érzed:)
2012. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt érzem,hogy pisilés után "ugy marad" kitágulva. Nem ugy zárodik vissza,mint ezelött x héttel. Nem tudom mitöl van,vagy mi ez pontosan. mintha a hüvely izmaim nem zárodnának már jol. a párommal 1 honapja nem szeretkezünk,mert aztmondja "nem érez". soha ilyen jellegü gond nem volt. bár pisilésnél ezt a dolgot pár hete érzem.
2012. júl. 4. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
áhhh.ez nem a tágulás még.attól már a falat kaparnád,vagy iszonyúan keményedne a hasad..
2012. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ha ez nem az,akkor ilyen téren megnyugodtam,de mi lehet?
2012. júl. 4. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen terhes vagy.:)
2012. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól még kinyílhat. Én is szétnyíltam 5 cm-re jóslófájásoktól 29. héten, igaz csak feküdtem nyöszörögve és folyt a könnyem.

Elvoltam orvosnál, aztán benn szaunáztam a kórházban 39. hétig :) Épen, egészségesen időben született a kisasszony.

2012. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!