Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik magnezii...

Kismamák, akik magnezii citrici-t szedtetek vagy szedtek, hányadik hétig szedtétek és mennyit naponta? 35hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyik magnézium fajta, a 36. hét után nem szabad szedni!

39 hkm

2012. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

34.hétig szedtem

39+4hkm

2012. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35. héten hagytam abba, napi 3x2-t szedtem, mert iszonyatosan keményedtem. Mióta abbahagytam nincs ilyen problémám...
2012. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, 2X1-et. Jövő hét csütörtökön megyek dokihoz,akkor majd megmondja meddig egyem. De szerintem vége lesz a szedésnek. 34hkm.
2012. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem a doki a 37. hétig mondta, hogy szedjem. Miért nem szabad a 36. hét után már szedni?

3. válaszoló, miután abbahagytad a szedését, utána már nem keményedtél? Én úgy tudom, hogy a magnézium csökkenti a keményedést.

2012. jún. 30. 00:29
 6/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok.azért nem szabad szedni mert csökkenti a méhösszehúzódásokat,és ha szülni akarsz az nem olyan szerencsés.mikor szedtem én is extrán keményedtem,mióta abbahagytam szinte semmit nem is érzek.(4x2Magnerotot szedtem)

sztem ha én a 37.hétig szedtem volna úgy kellene megindítani a szülést.lehet így is az lesz belőle.Én a 36.héttől méhnyaklazító homeopátiás bogyót szedek hogy könnyebb legyen a szülés,35-36.hét után tényleg teljesen értelmetlen Mg-ot szedni,mert segíteni már nem segít.

2012. jún. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 4x1-et szedtem a 36. hétig és a 37.héten még 2*1-et, utolsó két napon 2*1/2-et.

Rengeteget keményedtem amíg szedtem, most csak egy-egy olyan nap van, hogy keményedik a pocakom. Az orvosom szerint egy beindult szülést csak a magnézium nem tartja vissza, viszont a ctg vizsgálatok eredményét a méhtevékenységre vonatkozóan befolyásolhatja. A homeopátiás golyókat és a málnalevél teát is iszom, ennek ellenére jóslók nélkül még mindig egyben...

40 hetes kismama

2012. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"szabad,nem szabad" Örök dilemma!


Én szedtem az elsővel végig,40+3 hetesen szültem,( az is igaz,hogy irigylésre méltóan könnyű és gyors szülésem volt... de voltak méhösszehúzódásaim!!)

A másodikkal a 38-39. hétig szedtem Magnéziumot,akkor elfogyott,41+0 hetesen szültem.

A harmadikkal a 37. hét végéig szedtem a Magnesii Citrici-t,utána csak akkor,ha szükségesnek éreztem.

Folyamatosan napi 2-t szedtem. A többedik terhességeknél kiegészítettem pezsgőtabival.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,(kb)8+4hkm

2012. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!