Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a családnak...

Mikor mondtátok el a családnak a második babát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk karácsonyi ajándék volt, akkor voltam 6 hetes.
2012. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a fogantatás után mindenképp! :):) Amugy viccet félretéve nem tudom..Még az elsőt várom,de anyunak szerintem rögtön szólnák a másodiknál is mint az elsőnél!Attól is függ hogy kiről van szó.Közeli vagy távolabbi rokon?!
2012. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél meg akartuk várni a 12. hetet. Aztán elmondtuk korábban, meg is bántuk, mert nem hagytak békén, mindig jöttek, hogy -jól vagy? jé, sokkal nagyobb a hasad, biztos csak kövér vagy...

Na, itt mondtam azt, hogy ha lesz még egy, akkor a 12. hét után, mindenképp. és a szülés előtti állandó telefonálásokat megelőzve, ha júniusra lennék kiírva, akkor júliust mondok a családnak. így lemaradnak a szülés előtti zaklatásról.

Amúgy van rajtam pár fölös kiló, tudom majd titkolni, hehe.

2012. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en megvarom a 3. honapot. most 5 hetes vagyok a masodik babammal. az egyik hugom es a 2 eves kislanyom aki eddig "tudja" (ferjemen kivul)
2012. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nagymamáknak a 8. héten, anyák napján, a többieknek 12 hetes UH után. A párom persze a + teszt után tudta, a lányom meg előbb mint én. Hogy honnan azt én sem tudom. (azért csináltam tesztet, mert megjegyezte, hogy anya pocakjában ott a kistesó)
2012. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

aki írta, h majd 1 hoval többet mond h elkerülje a "zaklatást"... jó tipp :D

megvárjuk a 13. hetet, hogy minden rendben legyen... és MINDENKINEK utána. :)

2012. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi meg akartuk várni a 12 hetet és meg is vártuk vollna, de...az uh-n kiderült hogy ikreket várunk, 8 hetes voltam akkor velük, és nem bírtuk hogy ne osszuk meg a boldogságunkat a családdbal.
2012. júl. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en ma megyek nogyogyaszhoz, azt szeretnem ha azt mondana ikreket varunk:D
2012. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!