Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ötletek, frappáns megoldások...

Ötletek, frappáns megoldások érdekelnek: hogyan mondtátok el a családnak, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Frappáns ötletünk nem volt, az első UH-os képpel, amin épp 8 hetes volt, látogattuk meg anyáékat!
2012. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a nagyszülőknek vettünk egy gyönyörű kristály kis cipellőt (baba cipő formájú, kis masnival) és azt adtuk át nekik a "nagy hír" bejelentésekor. Azonnal vágták a dolgot, és nagyon örültek.

A második gyerkőcnél az ultrahang fotót kereteztük be.

2012. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nagyszülők UH képet kaptak. A tesóméknál úgy alakult, hogy akkor jöttek haza nyaralásból, hoztak valami jó féle pálinkát. Én vezettem, nem tűnt fel, hogy nem kérek. A férjem és a bátyám viszont koccintottak. És akkor mondtam, hogy "Na, akkor hogy legyen is mire koccintani...". Egyből értették, miről is van szó. :)
2012. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szintén ultrahang kép volt.aznap jöttünk haza nászútról,amikor kiderült,hogy baba lesz.így kértem a nőgyógyásztól ultrahangképet,amin persze még semmi nem látszott,de az kikövetkeztethető volt,hogy baba.betettem az album első oldalára.amikor elmentünk a szüleimhez,odaadtam Apunak az albumot,hogy vannak új képek.Mondta,hogy majd később megnézi,de én erősködtem,hogy nézze meg.kinyitotta,és akkorát ugrott,hogy csak néztem,és kiabált,örült.a család többi tagja is beszaladt a kiabálásra,volt nagy öröm,ugyanis Tesóm is pont akkor volt terhes a Keresztfiammal,bár ő akkor már jócskán benne volt,fél év van a fiaink között
2012. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi amikor hazautaztunk vidékre a családhoz, vacsora után felálltunk a nagyasztalnál, és finoman közöltük, hogy: "hát.. az az igazság, hogy mi ide már hárman jöttünk haza..." :)
2012. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is a nászútról hazaérve mentünk a nődokihoz először, de a teszt már az esküvő előtt 2 nappal elárulta a dolgot.

Amikor legközelebb mentünk a szüleimhez, akkor megvártuk, míg mindenki a szobában legyen és elkezdtük mondani, hogy "Van egy jó hírünk..." Ebből már mindenki tudott mindent, sőt a születési dátumot kezdték rögtön tippelgetni. :)))

2012. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi pont karácsonykor jelentettük be, 23-n erősítette meg az uh-s a terhességet, szívhang is volt. Vettünk 1 pár kiscipőt és a karácsonyi ajándékok között adtuk át a nagyszülőknek, mindegyiknek 1 db cipellőt. Anyósomék egyből vágták miről van szó, anyuék nem értették miért adom oda nekik a 27 hónapos lányom régi kiscipőjét. :)
2012. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi rajzoltunk a leendő nagymamáknak. Pálcikaemberkéket, mintha egy gyerek rajzolta volna. Volt ott Anya, Apa, Nagyi meg egy pici csecsemő, alá írva Én. A szöveg az volt, (kicsit kriksz-krakszos betűkkel, szintén mintha gyerek írta volna) hogy : "Szia Nagyi! Találkozunk 2012. júniusában. Puszi, Én."

Leendő Nagypapának és Dédinek vidékre érkezvén csak annyit mondtunk, hogy "mi most már hárman jöttünk." :)


A Nagymamiknál a "levél" azóta bekeretezve ki van akasztva. :)))

2012. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A születésnapomat tartottuk. Az én családom és a féjem családja is hivatalos volt. Megvacsorázott mindenki, jött a torta. Elfújtam a gyertyákat és akkor a férjem mondta, hogy szeretne mondani pár szót. Megdícsért, sok jót kívánt, és egyszer csak közölte, hogy már nem vagyok egyedül.... Mindenki ledöbbent, de aztán már örültek is nagyon, senki nem számított rá, hiszen a fiam 14 hónapos volt ekkor, én meg már 12 hetes terhes a kislányunkkal. Most járok a 23. héten. :-)

A fiammal a hírt úgy közöltük a nagyikkal, hogy: nyárra szerveztünk egy kis plussz elfoglaltságot. Mindenki tudta miről van szó.

2012. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem, hogy a padláson lévő bölcső kell-e majd a muskátlihoz....:-)

Mondjuk nálunk nem volt örömteli hír. Ők örültek, mi nem.

2012. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!