Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának, ha...

Lehet baja a babának, ha hormonzavarral fogant meg?

Figyelt kérdés
Cikluszavarom volt, amikor megfogant a baba, ami valószínűleg a fogigátló abbahagyása miatt volt. Most 11 hetes a pici elvileg, és eddig minden OK, de annyira aggódom a kromoszóma vizsgálat miatt, amit a 12. héten szeretnék megcsináltatni. Mi8k a tapasztalatok?
2009. júl. 10. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi okod az aggodalomra, szerintem már előbb baj lett volna, ha baj van, de nincs :)
2009. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.én is igy voltam,én most vagyok 16-ik hétben,a 12-ik heti vérvizsgálatom 2 szer megismételten pozitiv eredmény jött ki,tiszta ideg vagyok.az afp még nincs meg,de már talán nem is érdekel,mert jövö héten megyek amniocentesisre.nálam azaz eredmény lesz fontos.szoritok neked,de nem hiszem,hogy hormonzavar,nekem is igy volt a fogamzásgátlo után 3 honappal fogant meg.és csak 1 szer jött menzi,az is 2 napig.én kérdeztem orvostol,szerinte ez nem befolyásolja az egészségi állapotát.
2009. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát most meg is nyugodtam meg nem is. Én nem szeretnék amniocentézist, mert az állítólag veszélyes.

Az amniocentézis mennyire megbízható?

2009. júl. 10. 14:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mit mondott az orvos? Okozhatta a pozitív eredményt a hormonzavar?
2009. júl. 10. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne,aggódj,ettől nem lesz baja a picinek!Ez a te bajod volt és nem az övé!Nyugodj meg,a kicsi a pocakodban jól van és szépen fog fejlődni!Ha gond van,az a 12.heti vérvételből kiderül,de biztos vagyok benne,hogy nem lesz gond!

További jó egészséget és élvezd a babavárás minden pillanatát!

2009. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hormonzavarom volt, kezelésre is jártam, gyógyszert is szedtem még a terhesség elején is (1. hónap, nem tudtam hogy terhes vagyok). Volt egy kis barnás folyásom, ennek ellenére most 28 hetes vagyok, a kislányom egészséges.
2009. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a megnyugtató válaszokat!

Úgy döntöttem, hogy megcsináltatom a kombinált tesztet. Végülis 95%-os eredményt ad, és én szeretnék minden esélyt megadni arra, hogy minden vizsgálatot elvégeztessek, hiszen az adja a legmegbízhatóbb eredményt.

Remélem, minden rendben lesz!!!!!

2009. júl. 11. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!