Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek, bíztassatok egy...

Kérlek, bíztassatok egy kicsit! Nagyon izgulok, tegnap 17 mm-es petezsákot látott az orvos, benne 2,8mm-es szikhólyag. Nem nagy egy kicsit? Közben kicsit elkezdtem vérezni is.

Figyelt kérdés
Aki járt már így, hogy vérzett, de minden ok volt utána, az hogy vészelte át ezt az időszakot??? Köszönöm, ha kicsit lelket vertek belém!Ja, kaptam utrogestant is.

2012. júl. 6. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A méret nem nagy,a vérzés,ha csak nagyon minimális,akkor okozhatta maga a vizsgálat is.Ez azért lehet,mert ilyenkor nagyobb a vérbőség hamarabb elpattanak a hajszálerek.Ettől nem kell megilyedni.Mennyi idős terhes vagy?
2012. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, az utrogestan nagyon jó gyógyszer, simán segíteni fog, elmúlik gyorsan. Sokat pihenj, tedd fel a lábad, nem lesz semmi gond! Drukkolok ám!
2012. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elméletileg bő 4 hetes! Próbálok feküdni, amennyit tudok, az orvos is biztat, hogy nem onnan jön a pecsételés.....nyugodjak meg...stb. De annyira rossz érzés, mert a kisfiammal semmi ilyesmi nem volt....
2012. júl. 6. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet még simán menstruálsz,a szervezeted érzékelte a változást,de még emlékszik,hogy ki kell tisztítani belőled a dolgokat.Rengetegen vannak így.Nyugi!
2012. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ketteske ***** válasza:

Nekem is pont ugyanez volt. 4 hetesen vérezgetés, de az utrotól elmúlt. Sokat pihentem, és 2 hétig nem is mentem dolgozni. Nekem azt mondták, hogy az esedékes mensi időpontjában bármikor előfordulhat vérezgetés. Nyugi!

12 hetes km

2012. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!