Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van nagyobb esélye a...

Kinek van nagyobb esélye a terhességi csíkokra?

Figyelt kérdés

Vékony vagy kövérebb hölgyeknek?

Nem lehet, hogy akinek eleve van zsír a hasán annak könnyebben nő?


2012. júl. 6. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bőr típustól is függ. Így még nem gondoltam bele soha, de akkor már a vékonynak.
2012. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, inkább a bőrréteg és bőr vastagság.
2012. júl. 6. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem! Ez attól függ mekkorát nő a baba. Nekem az utolsó hónapban lett hirtelen csupa csík! genetikailag nem örököltem, és nem voltam vékony sajnos +10-15kg volt rajtam.
2012. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bőr rugalmassága inkább. Én láttam kövérebb nőt is repedni és vékonyat is.
2012. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet megmondani. Anyukám 4 gyereket szült, a legkisebb 3,5, a legnagyobb 4,5 kiló volt. Vékonyan kezdte a terhességeket, de sokat, 20 kiló körül hízott. Egy csíkja sem lett. Nekem pár pici csíkom lett, átlagos súllyal kezdtem a terhességeim, de vékony nem voltam és a legtöbb felesleg a hasamon volt. Nagy babáim lettek, de keveset híztam, 10 kiló alatt mindkettővel.

A nagymamám viszont szanaszét repedt, de brutálisan. A bábaasszony azt mondta, hogy ilyet még nem látott. Semmilyen kenőcs nem segített rajta, szegénynek már rettenetesen viszketett a vége felé. Ő is átlagos testalkatú volt, de állítólag rengeteg volt a magzatvize.

2012. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már terhesség előtt is tele voltam csíkokkal. A combom, hasam, kezem, mellem, lábszáram. :/ A sok súlyingadozástól. Nem tudom, hogy ha nekem alapból ilyen a bőröm akkor mi lesz ha majd nő a baba? :) :) De nem nagyon izgat engem, már beletörődtem, és ha esetleg neked is lesz, akkor ne azon aggódj. Inkább fontosabb legyen a gyerek egészsége :)
2012. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tesóm olyan vékony és két fiú után sem repedt a bőre, nekem az első babámmal nem repedt, de ő a 38. hétre jött, most a másodikkal nagyobba pocakom sokkal mint az elsővel most is 38. hetet taposom és semmi, szerintem genetika, bőr típus és szerintem az sem jó ha hirtelen sokat hízik az ember, mert ha nem is vagy terhes, de ha sokat hízol hirtelen akkor is megjelennek ezek a fránya csíkok.
2012. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gratula a babákhoz!
2012. júl. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!