Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az elsö babátoknál nem...

Ha az elsö babátoknál nem vagy allig repedezett a börötök, hogy alakult a második terheségeteknél? Lett még + csik?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lett, és most a harmadik terhességnél is reménykedem,hogy nem lesz.........
2012. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A második babánál is majdnem minden este kentem a hasam valamilyen testápolóval és így nem repedezett egyáltalán.
2012. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két terhességem volt, teljesen csík nélkül megúsztam, pedig sokat híztam közben... gigaméretű hasam volt, és semmivel nem kentem, ráadásul 36 és 38 évesen szültem. Azt gondolom, ez egyénenként változó. nekem szerencsém volt.
2012. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint az utolsó.

2 terhesség, 0 csík, sosem kentem magam, hatalmas hasam volt.

most ismét babát várok, 31 hetes vagyok, most sem kenem magam, és csíkom sincs, remélem megúszom megint. Szerintem ez genetika kérdése.

31 hkm

2012. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel 4 pici csíkom lett, a másodikkal megszámlálhatatlan, pedig hamarabb született és kisebb is volt a pocakom, mégis. Pedig kentem magam mindennel, amit csíkokra ajánlottak. :(
2012. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!