Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg, hogy Kisbabát...

Timi0417 kérdése:

Most tudtam meg, hogy Kisbabát várok és közben pedig fogorvosi kezelésre járok. Azt tudom, hogy tömni, húzni szoktak de nekem korona is lesz. Az sem gond terhesség alatt? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogászati kezelések nem ártanak terhesség alatt!
2012. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok fogorvos az elso 12. hétben nem ad erzestelenitot. Köztük az én fogorvosom sem vállalta, mert mindegyikben van erszukito, és mig olyan pici a baba, akar a szíve is megallhat tőle. Tömni, fúrni, mindent szabad, de az erzestelenito nem ajánlatos. Én ezért mentem vissza most, és megcsináltuk a fogaim:))

15 hetes kismami

2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szólj legközelebb ha mész,hogy Te kismama vagy,és akkor olyan érzéstelenítőt meg miegymást ad,amit neked is lehet,és nem lesz tőle bajotok.

34hkm

2012. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mikor megtudtam terhes vagyok, akkor gyulladt be, kezdett nőni a bölcsesség fogam.

Szájsebészhez jártam.

Minden nap kellett mennem ecsetelésre, légette az ínyem a fogam körül, hogy legyen helye hová nőni, mindig kaptam erzéstelenítőt, bedagadt, belázasodtam.

Na a 11. Hétre rendbe jött, Makk egészséges lett a gyermekem.


Nemhiába küldd el az orvos ha terhes vagy fogorvoshoz, rendbe kell rakatni a fokakat, mert a terhesség alatt csak tovább romlanak, hisz az baba mindent elszív, hog nőni tudjon!

2012. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem van egy ismerősöm, aki elment fogaszatra, előtte volt orvosnál, dobogott a pici szíve, minden rendben volt, kapott erzestelenitot, megcsinálták a fogat, rá egy hétre az ultrahangon mar nem élt a baba. Nem lehet tudni, hogy ettől vagy nem, de egy biztos: minden erzestelenitot, köztük a lidocain, a spray is, erszukitot tartalmaz, ami minimálisan is, de bekerül a veraramba. Én nem akartam inkább kockáztatni. Úgy tomtek a fogam 6 hetesen, hogy nem adott erzestelenitot, nagyon fajt, mert mely volt a lyuk, de inkább kíbirtam. Most meg megcsinált két fogamat, de azok akkor nem voltak lyukasak.
2012. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! Mindenképp megmondom, hogy babát várok. Remélem folytatható lesz a kezelés,és a kicsinek sem lesz semmi baja. Bár most egy húzás jönne azt nem hiszem hogy lehet érzéstelenítő nélkül.
2012. júl. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!