Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki 38 hetet betoltotte,...

Ha valaki 38 hetet betoltotte, mit jelent ha estenkent (ejszakankent) par napja joslo fajasai vannak?

Figyelt kérdés
Ma vagyok pont 38 hetes es mar 3 napja este rencertelen kemenyedeseim es fajasaim vannak. Mikorra lehet vani akkor a szulest?
2008. okt. 30. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 32-dik héttöl voltak keményed.néha.a 36.-tól állandóan 40hét+2napra szültem!
2008. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 32 héttől volt és 11 nappal túlhordtam.
2008. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azt jelenti, hogy jóslófájásaid vannak. Maga a szó is azt jelenti, hogy közeleg a szülés. De hogy napra mikor lesz, azt Uri Geller sem tudná megmondani. :-)


De 38 hetesen bármikor.

2008. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 36. hétben vagyok és 3-4 hete vannak éjszakánként keményedéseim és jóslóim, két-három napja pedig napközben is nagyon sokszor. Ráadásul a szülést megelőző összes alternatív tünet jelentkezik nálam: gyakori széklet, hányás, étvágytalanság, fáradtság és hiszti, a méhszájam is nyílik. A dokim szerint ne aggódjak, mert ez még nem jelent semmit, ettől még szülhetek a 40. héten is, lehet, hogy ez csak a dolgok furcsa egybeesése és azzal nyugtat, hogy ha mégis ezen a héten szülnék, akkor sem lenne semmi gond, főleg, hogy a babám már javában három kiló felett van, két héttel mindig fejlettebb volt, valószínűleg elszámolták a terhességemet.

Egyszóval neked is és nekem is az esélyünk 50-50%, vagy hamarosan szülünk, vagy nem. Úgyhogy én próbálok eltekinteni ezek felett a dolgok felett, figyelem a testem, de nem élem bele magam semmibe.

2008. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az Uri Gelleres tetszett, tök jót mosolyogtam rajta!:))))


A kérdésre válaszolva, bármikor lehet szülés 38 hetesen. Nekem eddig össz-vissz 2x volt jóslófájásom, én hétfőn leszek 38 hetes, de úgy állok hozzá hogy ettől függetlenül bármikor lehet hogy szülés lesz, ha pisilek már megrögzötten vizsgálom a wc papírt "mi" van rajta nehogy elmenjen a nyákdugó vagy hasonló. Vagyis pont hogy várom is már végülis.:))

Szóval lehet hogy holnap megszülsz de lehet csak 1-2 hét múlva. Mindenesetre "szép":) szülést majd Neked!:)

2008. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Én 39 hetes vagyok ,november 07-re vagyok kiírva nekem is már egy hete fájásaim vannak a derekam majd le szakad a hasam görcsöl nagyon sokat járok pisilni van mikor hányingerem is van és még mindig nem megyek szülni ,mert orvosom mondta,hogy nem lesz még baba .Ugy hogy kitartás,én is már nagyon türelmetlen vagyok.Nálad is csak készülödik a baba ,de ez mindenkinél más.Jo baba várást és kitartást!!!
2008. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
énis ezt érzem joslofájásaim vannak és általában este érzem ezekt egyre erősebbek. 39 hetes vagyok a doki szerint ha erősödik 1 hét mulva meglesz
2008. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
URI GELLER A KIRÁLY!!!!!
2008. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!