Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok meg a munkahel...

Mikor mondtátok meg a munkahelyen, hogy gyermeket vártok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En 13 hetes voltam, nagyon jo fej volt a fonokom, mondjuk van 4 gyereke!
2009. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetes voltam egészen jól viselte, de főnöke válogatja!! Légy bátor nem éri meg halogatni, csak próbáld meg megtalálni a megfelelő időpontot! Sok sikert!
2009. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:-)

Nekem már volt két vetélésem, így csak és kizárólag a 12 hetes uh után szeretném elmondani, a munkahelyen. De már arra is gondoltam, hogy csak a 16 hét után ha meg lesz az integrált teszt eredménye.


Most 8 hetes és 2 naposak vagyunk:-)

2009. júl. 10. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 12.héten mondtam meg. Sokat nem is várhattam volna, mert nagyon gyorsan nőtt a pocim.
2009. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól függ kinek milyen a munkája. Mit csinál. Nekem korán el kéne mondanom, hogy értség miért nem akarok bizonyos dolgokat megcsinálni. de szerencsére most szabin vagyok. Mire megint dolgozni fogok menni, addigra már a 11. hétben leszek. Majd akkor.
2009. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen ahogy tudtam megmondtam, muszáj volt, mert különben azt hihették volna, hogy kihúzom magam egyes munkákból.(kereskedelem)
2009. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az attól is függ,milyen helyen dolgozol.Mert ha veszélyes a munkaköröd,akkor jobb ha minél előbb jelzed.
2009. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj volt azonnal, mert sajnos veszélyeztetett voltam, s feküdnöm kellett hónapokig. Szóval már 6hetesen tudták. De ha nem lettem volna veszélyeztetett, akkor biztosan megvártam volna az első 3hónapot! Szóval ez is sok mindentől függ. :)
2009. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen már eljöttem táppénzre,mivel nehéz fizikai munkát végeztem 3 műszakban...
2009. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!