Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha néha napján megiszok...

Ha néha napján megiszok 1-2sört, azzal ártok a babámnak?

Figyelt kérdés
Természetesen alkoholmenteset
2012. júl. 6. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem ártasz neki, bár szerintem ha nagy ritkán megiszol egy alkoholos sört, azzal sem.
2012. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nyugodtan ihatsz,ha nincs benne alkohol akkor nem árt.Néha én is szoktam inni és az előző terhességemnél is ittam párszor,semmi baja a fiamnak.Alkoholt ne igyál az a lényeg.


8hkm

2012. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az alkoholmentessel nincsen semmi probléma.Azt nyugodtan ihatod,mivel nem tartalmaz alkoholt:)

Boldog babvárást!

2012. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Gyenge /3 %-os/ alkoholos sört is ihatsz bátran. Többet használ, mint amennyit ártana. Csak mindig egyél előtte. Egészségedre!
2012. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi most nyaraltunk a Balatonon, korábban liter számra ittam a sört, imádom. Most, hogy ilyen dög meleg van/volt, napi 2 db-al megittam. Igaz, rajta van, hogy 0,5 % alkoholt tartalmazhat, de az nagyon piciket. Idd nyugodtan, állítólag serkenti a tejtermelést! :)

23 hkm

2012. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

ezek szerint nincs benne semmilyen "fura" adalék, ami miatt nem lehetne!

2012. júl. 6. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha alkoholos sört iszol,azzal sem ártasz! Csak ma tiltanak mindent a kismamáknak.
2012. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Kevés alkoholt nyugodtan ihatsz. Sőt, ha szereted a bort, akkor egy kis pohár, MINŐSÉGI bor kifejezetten jót tesz :)


De egy sörtől se lesz baj. A lényeg a kulturált mérték.

2012. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
alkoholmentes, gyümölcsös mehet. Utóbbi mértékkel, mert abban van kis alkohol, max. egy pohár. Szerintem inkább jobb óvatosnak lenni. De az alkoholmentes simán, én tejszaporításra ittam szülés után.
2012. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!