Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha minden nap megiszok fél...

Ha minden nap megiszok fél liter tehéntejet, árthat a szoptatott babámnak? Belekerül az anyatejbe?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is sok tejet iszok 3-4 dl naponta, és semmi baja a babámnak, már 7 és fél hós.
2009. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az attol fugg, hogy erzekeny-e ra a babad. Nekem 6 hetes a babam, legalabb fel liter tejet iszom naponta, es semmi baja az en kicsimnek. Szerintem nyugodtan megihatod, ha a babadon nem veszel eszre hasfajos tuneteket vagy fura kiuteseket.
2009. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már 7 hónapos a babám. nem a mostra gondolok, hanem arra, hogy esetleg később, pár év múlva kihat-e rá.
2009. márc. 26. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
ha kihat az most lesz, nem pár év múlva. Lehet tejallergiás tőle.
2009. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elmeletileg kihathat a kovetkezo evekre ha erzekeny a babad ra. de akkor nagy valoszinuseggel mar mos is jelentkezne kiutes szeru piros szaraz hamlo teruletek rajta(ekcema). ha van hajlam barmilyen allergiara a csaladban, ha eszlelsz a babadon ekcemat vagy hasfajast akkor abba kell hagyni. kulonben korlatozott mennyisegben fogyassz(fel liter meg ok)ha szereted, mert neked is jo. de a babadnak ne adj tehentejet idonap elott. udom, hogy sokan irjak h adnak vagy sok tejet isznak es semmi baj de az az o szerencsejuk vagy meg nem tudjak milyen kovetkezmenyekkel jarhat a kisgyermekkorra ha a baba szenszibilizalodik az idonap elott adott tehentejtol...

szoval: bizonyos mennyiseg ok, nem kell tulzasba vinni es figyelni kell a babat

sok sikert

allergologus mami

2009. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!