Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti is látjátok vagy...

Kismamák, ti is látjátok vagy láttátok a kisbabát a hasatok alján hol itt hol ott kidudorodni? 14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Legtöbbször jobb oldalon van függőlegesen,de van amikor legalol keresztben és a feje bal oldalt ahogy az Uh-n is láttam.Van amikor egyáltalán nem látszik h hol van.
2009. júl. 10. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát most mit mondjak, nehezen de el tudom képzelni. Enegm is kiröhögtek, mikor elsőbabásként közöltem 11 hét pár naposan, hogy mocorog a picur.... Aztán jól le is beszéltek róla, hogy nem érezhetem (még akkor sem ha etióp kismama vagyok az egyébként is túlzottan mini méreteimmel -45 kiló-162 cm...stb) Ma már biztosan tudom, hogy Őt éreztem, akkor még nem mindennap. Nekem a 18. héten kezdte kidugdozni ilyen hurkaszerűen magát. Náalm első 18. héten, nálad második 14. héten... végülis miért ne.... Biztos, hogy nincs baja a kicsinek :o) Had lubickoljon míg van helye :o) Sose tudtam elképzelni, hogy ne tudnék azért alcsizni, mert mocorog a pici. Hát 2 napja rájöttem, miről olvastam annyit ;o)

Boldog Babavárást!

24 hetes kismami

2009. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves 20:20-as nem értettem semmit félre lehet inkább te nem olvastad el az összes kommentet. Igen ő elsősorban a kis dudorról beszél, amiről leírtam, hogy nekem is volt és éreztem. De azzal piszkálják, hogy nem is érezheti még a babát, erre írtam az én példámat. És csak azért mert az átlag az hogy az első babás kismamák 20 hetes kor előtt nem érzik a babájukat az nem azt jelenti hogy ez mindenkire vonatkozik.
2009. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor te vagy olvasni nem tudsz vagy értelmezni nem tudod az olvasottakat.Pontosan ezt írta a kérdező,hogy ott érzi a baba fejét ahol az uh-n látta.Ne ez lehetetlen!!!Hogyan érezhetné a fejét vagy bármilyen testrészét egy ilyen picuri babának???Nem ártana kicsit tájékozottabbnak lenni mielőtt gyereket vállaltok.Talán nézd már meg a méreteit az általam belinkelt oldalon ha nekem nem hiszel.És olvass utána,hogy mik veszik körül a babát!!!Nem úgy van az,hogy csai kidug ezt-azt mi meg látjuk.A megnagyobbodott méhet lehet látni,értelemszerűen benne van a baba,aki állandóan forgolódik mozgolódik.

Azért ez már nagyon ciki,hogy ennyire buták vagytok,tiszta óvoda.

2009. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kissé agressziv válaszoló!

Nem kell itt lebutázni és lehülézni senkit!

Amért te ezt még nem tapasztaltad meg az nem azt jelenti h nincsen.

Első terhességem után én sem hittem volna ezt el senkinek.

Te vagy aki félreértettél,nem a többi válaszoló!


Nem a baba külön testrészeit érzem!!!Érted most már?

Hanem egy hosszukás kidudorodást a méhemen belül.

Ami legtöbbször jobb oldalt van(a méhem pedig középen),de sokat változik a helye.

Mivel Uh alaklmával is itt jobb oldalt volt és az orvos a hasi Uh-val nézte,igenis azt a dudort nyomta a vizsgáló fejjel és azt volt a baba én onnan sejtem h merre van a feje.

Én is 162 cm vagyok és csak 47 kg.Középen a méhem mint egy labda úgy látszik,de sokszor benne valami hurka szerűen kinyomódik.

2009. júl. 12. 09:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát igen ezt próbálja mindenki elmondani neki, de ő akkor is azt állítja, hogy te a külön testrészeit érzed, és hogy a másik válaszoló meg ebben helyesel. Hát már bocs, de én a kérdezőnek és az ő párját fogónak adok igazat, lehet hogy nem egészen érthetően írta le mit is érez, de biztos, hogy nem azt amit te mondasz és lebutázod az embert. És attól hogy valaki nincs minden ilyesmivel tisztában miért ne vállalhatna gyereket?! Annak ellenére mondom mindezeket, hogy én egyik gyermekemnél sem tapasztaltam ilyesmit.
2009. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Úr isten de sötétek vagytok.Ti neveltek gyerekeket????
2009. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tűnj innen vagy kitiltatlak aki itt sértegetsz másokat!
2009. júl. 13. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!