Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen furcsa dolgokat,...

Milyen furcsa dolgokat, tüneteket vettetek észre magatokon szülés előtt pár nappal?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm:)
2012. júl. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Bébi: szülés előtti napon egy boltba "rohanás" után eszméletlenül lihegve huppantam le a székre,mint aki halálán van. Nagyon kimerültem attól a sétától.

2. Bébi: szülés előtti napon volt pár keménykedésem,előtte kb 2,5 héttel volt-de akkor 2 órán keresztül és nagyon kemények voltak pedig jóslóim voltak csak,soha semmi más.

3. Bébi: a szülés előtti napokon étvágytalanabb lettem.Addig aktívan fogyasztottam az élelmet,asszem pénteki napon volt,hogy már annyira nem kellett a kaja-ettem,mert kaja nélkül még sem lehet egy várandós,de nem olyan élvezettel,mint előtte. Hétfőn reggelre lett meg Hármaska.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy néztem ki mint egy hatalmasra puffadt lufi :D! Ezt a szülés után vettem észre, amikor visszanéztem a fényképeket.
2012. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is az étvágytalanság! Szinte csak az ananászt kívántam.
2012. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Jó babázást illetve babavárást:)
2012. júl. 8. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző nap reggel mutattam a szomszédasszonyomnak, hogy mitől lehet, hogy zsibbadnak a bal kezem ujjai. Nem is találtam a helyem egész nap, olyan zizzencs voltam. Délutántól jóslóztam, ami akkor már természetes volt, alig vártam, hogy este lezuhanyozzak, mert tudtam, hogy az majd elmúlasztja. De nem így lett. Éjjel 10x pisi, 3x hasmenés. Fájások rendszertelenből rendszereződtek, reggel 6-kor indulás kórházba, negyed 3-ra meglett a lányom.
2012. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!