Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek korai még a pici...

Szerintetek korai még a pici baba ruháit kimosni átvasalni stb?

Figyelt kérdés
gondoltam ebben a nagy melegbe gyorsabban száradnának, meg egy zárható dobozba gondoltam rakni őket. Ti mikor kezdétek el? Cumisüvegeket mikor fertötlenítettétek ki? 30 hetes kismami vagyok, és elsö baba.
2012. júl. 7. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 30 hetes vagyok és mi is elkezdtük már kimosni.Ezekben a frontos időkben minden ismerősöm 2-3 héttel előbb szült,és nem szeretnék mindent az utolsó pillanatra hagyni.Mi nagyon sok ruhát kaptunk,és a téli,vastagabbakkal kezdtük a kimosást.Aztán szép lassan kivasalgatom őket.Cumisüveget én majd csak később fertőtlenítem,34.hét környékén szerintem.

2012. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem korai. januárban szültem, november közepén kezdtem az ő dolgait rendezgetni.
2012. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is 30.héten mostam ki őket, több napig is eltartott, szóval részemről nem volt korai!

a cumisüvegeket majd csak a hazaérkezéskor fertötlenítem ki, nehogy a cumi elmacskásodjon!

boldog baba várást!:)

40hkm

2012. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Én a 35-36. héten mostam/vasaltam! Nem akartam, hogy porosodjon, állott legyen!

40+1 hkm

2012. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha kimostad-kivasaltad őket, tedd zacsiba! Megmarad az illata és nem porosodik.
2012. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de jo neked, en mar most elkezdenem, 6 hetesen:D

viccet felre teve, szerintem nem korai, elozo babamnal utolso honapra hagytam az ilyensmit, hogy ne legyen allott, de az utolso honap nem jott el ugyanis 35. heten szuletett a lanyom, en meg hoppon maradta, semmi sem volt elokeszitve. szoval, hajra!

2012. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
van egy zárható fedelü dobozom, abba gondoltam belepakolni öket.
2012. júl. 7. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Hétfőn leszek 36 hetes, és jövő héten fogom kimosni őket.


A fiammal a 35. héten mostam vasaltam. Nem érdemes hamarabb, mert ha két hónapot hagyod állni a szekrényben, akár kezdheted is elölről.


Majd egy hónap múlva ráérsz, vagy ha nagyon parás vagy, akkor moss vasalj 4 hát múlva. Még akkor is olyan meleg lesz, hogy ha reggel kimosod, este már vasalhatod:)

2012. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk itt kicsit "irigyek" mert Ti már készülődtök... :-)


A "nagyokkal" (a legkisebb 12-én lesz 10 hós,a legnagyobb meg 5 éves) én is a 30-32. héten kezdtem kimosni a babaruhákat. A cumit és cumis üveget csak használat előtt rendeztem le.A kórházi motyót pedig a 36. héten pakoltam össze,ekkor már a kiskönyvet és a tárcámat is abból a tatyóból szedtem ki amikor mentem valahová :-)

Mivel az enyémek 3 hónapos korukig csak anyatejet kaptak,így felesleges is lett volna a szülésre fertőtleníteni a cumisüveget.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, de még nem kezdtem hozzá ebben a hőségben semmihez sincs kedvem, pláne nem vasalni. Majd 1 hét múlva már nem mondanak ilyen hőséget, majd akkor elkezdem. Cumisüveget majd itthon ha hazajöttünk, a kórházba úgysem lehet vinni nálunk.
2012. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!