Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdett el...

Nektek mikor kezdett el látszódni a pocakotok? 2 hónaposan már meg lehet állapítani valakiről, hogy terhes? Esetleg, ha van képetek küldenétek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elég vékony testalakatú vagyok, 164cm és 52-54kg. 3 hónaposan még nem látszott, csak én éreztem, hogy kellemetlen, ha begombolom a csípőgatyáimat. Ezután, kb 3,5-4 hónaptól kezdett látszani a pocakom.
2012. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

13.-14. héten. Nem hiszem, a barátnőim azt hitték az első hetekben (míg el nem mondtam nekik), hogy hízok :D Sajnos már nincsen meg, csak a 20. hétről van meg, és a 36 hétről.

Egy 2 és fél éves kislány (Mirjam) és 37+5 hkm ikercsajszikkal (Stefánia és Mónika)

Könnyű szülést mindenkinek!

2012. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 7. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3. hónapban is csak a mellemen látszódott,hogy "valami nem ugyan az",szemmel láthatóan megnőtt. Volt a gépen az 1. terhességemből a 16.heti pocak fotó,ott már látszódott,hogy valaki van ott,de le lett anno törölve-amit nem is bánok,mert annyira nyomi fejem volt azon :-)


Eleinte max a puffadás miatt tűnik úgy,mintha látszódna,hogy kismama az illető! Leghamarabb 14-15. héten kezd el kívülről is látszódni az 1. terhesség! A többedik látszódhat hamarabb,de ez sem törvényszerű-nekem pl nem látszódott hamarabb,a 3. terhességem volt jól kivehető a 15. hét után,a 18. héten meg akkora volt,mint másnak a 25-26. héten. A 4. terhességnél sincs semmi külső "jele" annak,hogy 9 hetes lennék...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)

2012. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert én mintha mesztelenül meg bikiniben látnám magamon,meg többen akik tudják ők is azt mondják,hogy látszik,de másnak nem igazán tűnt fel. Köszönöm a segítséget,akkor valószínűleg még nem látszik... :(
2012. júl. 7. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 12. hét fele kezdett látszani a pocakom, és más is mondta hogy látni! igaz aki nem tudta hogy baba van az mondta is hogy de meghíztam, jó nagy lett a hasam :S az elején inkább nézik hízásnak mint babának :)
2012. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
13 hetes kismama vagyok és nekem már látszik.
2012. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-))
2012. júl. 7. 23:24
 9/10 anonim ***** válasza:

1. baba, most vagyok a 20. hétben, még most sem szembetűnő.

Külső szemlélőnek (aki ismer jól és tudja, hogy ez nem háj), csak 1-2 hete kezdett feltűnni.

2012. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor puffadás maitt lehet,kismama pocija annak is aki nem terhes
2022. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!