Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok. A...

35 hetes terhes vagyok. A szülésznő szerint 2 héttel nagyobb a baba. Tényleg meglehet állapítani a has helyzetéből hogy hány hetes a baba?

Figyelt kérdés
Azt mondta szerinte hamarosan meglesz a baba. 1-2 hetet mondott. Ha esetleg még csak 35 hetes vagyok akkor a baba mekkora lesz ?
2008. júl. 9. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A has a szülés előtt valamennyivel leszáll, de igazából mindenkinek máskor, van akinek csak a szülés napján, vagy egy-két nappal korábban. Az meg, hogy mekkora a baba nem jelenti azt, hogy ekkor vagy akkor szülsz. Szerintem nem lehet így ránézésre megállapítani, max. szerencséje van és beletrafált.

Az sem általános, hogy 35. hétre mekkora babát szül valaki. Unokatesómnak a 36. hétre 3 kilós babája lett, másnak csak 2,5 kg-os.

Szerintem ne aggódj, attól csak rosszabb lesz, készíts össze mindent és biztos nem lesz baj. A baba majd jön amikor jönni akar.Próbálj meg lazítani.

2008. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem sem lehet így megítélni,hgy rádnéz és mekkora a hasad...van akinek jobban eltűnik a baba benne és van akinek nem,ez alkat kérdése is sztem.Szval ezt egyáltalán nehidd el.39hetes kishasu kismama-mégis nagyra saccolják a babát-jah és nem szállt le a hasam,mert faros a baba..ez sem mérvadó:D
2008. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!