Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek terhesség...

Volt már valakinek terhesség vége felé minimális zöld folyása?

Figyelt kérdés
Betöltött 38 hetes kismama vagyok.kb.3 hete pár naponta nagyon kevés zöld folyásom van,ami pici égő érzéssel jár.Rendszeresen járok orvoshoz,többször csináltak már tenyésztést,ami mindig negatív lett gombára is és baktériumra is... Aggódok

2012. júl. 5. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
a terhesség alatt nagyon hajlamos az ember bármilyen bacit,vagy gombát összeszedni...meg már nem is nagyon adnak rá semmit...ha esetleg mész dokihoz említsd meg,a zöld folyás gomba szokott lenni,nem??
2012. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, de említsd meg az orvosodnak, hogy szülés közben nehogy átadd az esetleges fertőzést. De addig még meg tudnak gyógyítani. Semmi baj sem lesz!
2012. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm.Folyamatosan mondom amióta van de az eredményeim meg negatívak,ezért vagyok teljesen tanácstalan és természetesen a Kisbabámat féltem nagyon!!! Holnap megyek nst-re reggel,majd megint mondom.Dehát gondolom ezért nem kapok semmit rá,mert nem mutatnak ki semmit.pedig én érzem,hogy valami nem oké....
2012. júl. 5. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekem terhesseg eleje van,de nalam is volt pici zold folyas es mint kiderult bakterialis fertozes (nem gomba),a doki klion kupot irt fel ra,mert ha nem kezelik,veszelyes lehet a babara,ugyanis felszallo fertozes lehet belole.
2012. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Neked kitenyésztették a bacit? Azt én is tudom,hogy a gombának mások a tünetei.De azt nem értem,hogy nekem,hogy lett már 3 eredményem is negatív....


Boldog babavárást Neked!

2012. júl. 5. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem sima kenetvetelbol megmondtak,nem kellett plusz vizsgalat,gondolom nalad akkor nem all fenn ez a gond :)
2012. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!