Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes vagyok, és pár napja...

32hetes vagyok, és pár napja érdekes hangokat hallok amikor nagyon nagyon aktív a baba a pocakomban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Második gyerkőc, és csak azért félek, mert az elsőnél mielőtt elment a magzatvíz hasonlót hallottam csak erősebbet. Most amikor nagyon aktív a baba, olyan érdekes hangot hallok...mintha pici, icipici pukkanás lenne. Kb 1 hete hallom ezeket.

Iró mozgékony baba, főleg este pörög be...alig áll le...hasonlót tapasztalt már valaki? Mi ez a hang?


2009. júl. 10. 22:18
 1/2 Bea24 ***** válasza:
Pár napja én is feltettem ezt a kérdést, mert én is tapasztalok ilyen hangokat,a 30. héttől kb.! Ne aggódj nincs baja a picikédnek, szerintem ez a hang olyan, mint amikor az ember térde ropog,legalábbis én ahhoz tudom hasonlítani. 35 hetes km
2009. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen valami olyasmi...csak attól félek h a magzatburok pukkanása. Átéltem már egy ilyet...de az a 39.héten volt. Most 32 hetesen ez még irtó korai lenne. De ha más is hall efféle hangokat, akkor megnyugodtam picikét. Köszönöm.
2009. júl. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!