Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. Ugye nem lesz...

6 hetes vagyok. Ugye nem lesz baja a babának, ha kitakaritom lassacskán az egész lakást?

Figyelt kérdés
Persze nem egyszerre, minden nap egy kicsit, aztán pihenek. Nem emelek nehezet. Csak letörölgetek, meg porszivózok. Ezzel nem árthatok ugye?
2009. júl. 11. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor nem:) Elég sokat fogsz még takarítani, mire meglesz a pici. Csak óvatosan és nem kell rohanni, pihenj meg közben. Te érzed, hogy mennyit bírsz:)
2009. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ó dehogy ártasz, csak tényleg vigyázz, hogy ne vállalj sokat egyszerre. Én kb. 5-6 hetes lehettem amikor az a napokig tartó nagy hóesés volt az idén és én meg havat lapátoltam elég keményen. Nem volt aki megcsinálja helyettem az udvar pedig nagyon nagy, de semmi bajunk nem lett. 23 hetes kismama
2009. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogod érezni, ha valami nehéz, vagy túl gyors, akkor azonnal abbahagyni. De azért a túlzott kímélet sem jó. Ha aktívabb vagy, amennyire persze lehet, könnyebben szülsz és könnyebben átvészeled a szülés utáni nehézségeket.
2009. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ártasz neki,csak lassan apránként csináld.A terhesség nem teher,hanem áldott állapot,az élet ugyanugy megy tovább mint eddig,legfeljebb külömböző kismamák vannak. Valaki olyan rosszul van,hogy szinte felkelni sem tud,nemhogy kitakaritani,ezt én is tapasztaltam már,de az első terhességemnél olyan aktiv voltam,hogy a párom szólt már rám,ne pattogjak már annyit.Azért figyelj oda,nehezeket ne emelgess és többször ülj le piheni.Boldog babavárást!
2009. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!