Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka akinél...

Van itt olyan anyuka akinél az egész terhesség alatt nem nézték a méhszájat, csak a vajúdáskor?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a 40. héten nézték meg, majd vajúdás közben. Pedig hamar, 22. héttől keményedtem is. Viszont külföldön szültem, ott nem nézték.
2012. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként hiányoltam is, annyi keményedéssel simán nyílhattam volna. Mikor nézett a 40. héten, két centire nyitva volt, de ki tudja, mióta.
2012. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint egy hónapja nézték utoljára, de a héten megyek nőgyógyászhoz, és megkérem majd, nézze meg. Megnyugtató lenne. Szerintem hozzátartozna a terhesgondozáshoz.
2012. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezért hagytam ott az SZTK-t. 4 hónapos terhes koromig meg sem vizsgált a doki, kb. fél percet voltam bent a rendelőben a pecsétért. Szerintem is illett volna megnézni, mert ha nyílik, akkor feküdni kell. Szóval én inkább kerestem egy maszek dokit, ő mindig megnézte. A 2. gyerekkel a 30. héten már nyíltam, de állítólag az már nem baj.
2012. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem nézik a miskolci sztk-s kismamagondozóban, pedig már a 20. hétben járok.

A védőnőm azt mondja, majd csak a vége felé fog talán megnézni a doki.

Most nekem is 5 perc a gondozás, az asszisztens megméri a súlyom, vérnyomásom és ennyi.

2012. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, nálunk se divat nézni az sztk-ban. A fogadott dokim pedig mindig megnézi. Sajnos pont amikor 26 hetesen voltam nála vizsgálaton, akkor mesélte, hogy pont emiatt egy úgy emlékszem 17 hetes ikerterhes (fokozott figyelmet igényelne) el fog vetélni, mert annyira kinyílt, hogy már semmivel nem tudják megállítani. Pedig panaszkodott is szegény, hogy valami nincs rendben, de azt sztk-ban csak annyit mondtak neki, hogy ez a terhesség velejárója, hogy fáj, meg hogy tűrjön, mi lesz szülésnél.
2012. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is SZTK-ba járok, nálunk nincs is magánban terhesgondozás, küldenek SZTK-ba. A 32. hétig már 5x nézték a méhszájam, pedig minden rendben volt. UH-t is 5x csináltak a legelsővel együtt. 3 hetente ált. terhesgondozás + doki, egy helyen van a kettő, nem kell sokat várni sem szerencsére. A védőnőm minden alkalommal néz vizeletet, méricskél, érdeklődik. Szerintem ilyennek kellene lennie minden kórházban, én meg vagyok elégedve!
2012. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!!! császárral szültem márciusban,amikor mentem a szülőszobára,akkor nézték össz-vissz.Szóval igen,nekem csak a szülés napján nézték.Terhesség alatt egyszer sem.Pedig már a 24.héttől voltak keményedéseim.
2012. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!