Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elmúlt időszak nagy hősége...

Az elmúlt időszak nagy hősége árthatott a babának?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok, és az utóbbi napokban nem éreztem mocorogni...
2012. júl. 10. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos mocorgott, csak nem érezted olyan erősen (17 hetesen még amúgy sem rugdosnak olyan nagyokat), picit lustábbak ilyenkor. Bent a méhedben állandó a hőmérséklet (a te testhődtől függ), úgyhogy baja nem lehetett.
2012. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek árt valamennyire a nagy meleg, de remélhetőleg maradandó baja nem lett (csak mondjuk többet pihent, nem volt kedve mocorogni).
2012. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan, én 19 hetes múltam, de még egyáltalán nem érzem mozogni.

Emiatt ne aggódj.

2012. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Csak egy kicsit el vagyok csüggedve, mert múlt héten láttam UH-on és elég lassan mozgott,lusti volt, holott 12 hetesen meg teljesen virgonc volt...
2012. júl. 10. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Amikor 22 hetes voltam a fiammal, rekkenő augusztusi meleg volt, és 2 napig semmit nem mozgott.

Próbáltam hűteni, hajszárítóval fújtam, rázogattam a hasamat de semmi. Sírva taxiba ültem, mentem a klinikára szombat este 9-kor, hogy nézzék már meg, mi van.

A szülőszobán rámtették a CTG tappancsát, és a fiam akkorát rúgott, hogy leesett. Na, én meg elkezdtem bőgni a megkönnyebbüléstől, miközben kiabáltam, hogy 'kis hülye'! Csak melege volt, semmi kedve nem volt még extrába mocorogni is! Ne aggódj, nincs baj!

2012. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 20 hetes terhes vagyok,én se érzem már vagy 4 napja pocaklakót.

De olvastam itt sok helyt hogy alszik vagy csak lustizik,ne aggódj nincs baj :)

2012. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idióta lepontozók...
2012. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki pontozott le kit? Mert én még soha és senkit....
2012. júl. 10. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, biztos voltam benne, hogy nem Te voltál, azt hiszem nem írtam neked semmi rosszat.

Tudom hogy nem kéne foglalkozni vele, de amikor segítő szándékkal ír valaki, nem tudom miért kell így lehúzni....

2012. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért pontozott le valaki mert azt merted "mondani" a babádra, hogy kis hülye.

Vannak ilyen pihent agyúak, ne törődj velük.

Szerintem meg olyan aranyos a történeted amit írtál, könnybe is lábadt a szemem. :)Felpontoználak, de most csak telóról vagyok, nemtudlak!:)

9hkm

2012. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!