Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hetes kismama vagyok....

20. hetes kismama vagyok. Egyáltalán nem kívánom a szexet, pedig már elmúlt az émelygős-hányós időszak. Úgy hallottam, hogy kb. a terhesség 5. hónapjától nagyon kívánják a várandósak. Vajon ez a terhesség végéig így marad?

Figyelt kérdés
Ezek ellenére múltkor megpróbáltuk a párommal, de így nem sikerült, mert ha én nem kívánom a szexet, akkor kiszolgáltatva érzem magam testileg és azt nem akarom.
2008. júl. 26. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnos tudom mit érzel, én is hasonló cipőben járok!!Én sem kívánom a sexet, nem tudom miért!Az elejétől kezdve...pedig voltunk együtt, de nem volt jó!!!Ne erőltesd, annál rosszabb, és beszéld meg a pároddal...mindenképp!!32hetes kismama
2008. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt olyan időszakom, 2-3 hétig, hogy nem igazán kívántam a szexet. Ilyenkor magát az aktust nem kívántam, viszont ekkor is imádtam a párommal összebújni, és neki örömet okozni, olyasmi féle képpen, mint az előjáték. Semmilyen formájához nincs kedved? Azért szerintem hónapokig nem lehet nélkülözni, én sem örülnék a párod helyében.
2008. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos van ilyen én az első perctől nem kívánom a szexet, a 12 hétig még valahogy ment, de azóta sajnos ez nálunk nem működik.Többször próbáltuk, de én nem nedvesedek be.Megoldjuk másképp, csak nagyon sajnálom a páromat.

32 hetes kismami.

2008. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

VAn aki megőrül a szexért, van aki nem kívánja Ez így van terhesség alatt is, és szülés után is megoszlik

Teljesen természetes, ha nem kívánod, a szervezeted most anyaságra készül, mást részesít előnyben .

Ha nem kívánod, ne erőltesd, mert nem lesz jó .

Arra figyelj, hogy beszéljétek meg pároddal, és ő se érezze mellőzve magát(szexen kívül vannak más lehetőségek)

2008. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És én még azt hittem egyedül vagyok ezzel a problémával. Valahogy nekem sem hiányzik, de nekem mondjuk szerencsém van, mert annyit dolgozik a párom, hogy csak beesik az ágyba és már alszik is. 37 hét alatt kb. 3 szor voltunk együtt. Szerintem is érdemes viszont megbeszélni, hogy ne legyen belőle konfliktus.
2008. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már korábban beszéltem erről a párommal és nem igazán érti ezt meg, de azért nem erölteti. Viszont nincs olyan nap, hogy ne hozakodjon elő egy kis próbálkozással.
2008. júl. 28. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
En sem nagyon kivanom a szexet, a masodik trimeszterben meg csak-csak egyszer-egyszer, de se elotte, se utana. A ferjem abszolut megerti, de azert neki szuksege van ra, es en nem utasitom vissza a kozeledeset, viszont sokkal ritkabban vagyunk egyutt. Igy neki is jo, meg nekem is.
2008. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!