Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nst-n mi a normális szívhan...

Az nst-n mi a normális szívhang érték a babánál?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam először és nagyon aktív volt a babám. 140-180 közt ugrált a szívhangja. Úgy emlékszem azt olvastam valahol,hogy 130-140 a normális. A dokim péntekre adta a következő nst-s időpontot. Elfelejtettem tőle megkérdezni,hogy ez mennyire normális érték. Vagy mocorgás közben ennyire megugrik? Nektek mennyi szokott lenni, vagy mennyi volt,mikor jártatok?

Köszönöm 36hkm.



2012. júl. 10. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyeem, én úgy tudom, h. 120 és 180 között "normális"
2012. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
120-170 között jó az érték
2012. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem általában 140.szokott lenni ha mozog meg 165 -170 és mindig azt mondja a doki,hogy tökéletes soha nem kellett eddig megismételni az nst-t.....az első fiamnal mar nem emlékszem,de nála is rendben volt
2012. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!