Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen volt...

Kinek hány hetesen volt először szívhang? Nekem 6 hetesen még semmi, ez normális?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 6+6 hetesen voltam először (azaz egy nap híján 7 hetesen), és akkor már volt.

A 6-7. héttől szokott lenni, de van hogy már 5 hetesen is.

Ha a doki nem mondott semmi rosszat, nincs miért aggódnod.

2009. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, normális. A 7. héten kezd el verni a szíve. Csak türelem. ;-) És gratulálok!
2009. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont 8 hetes voltam mikor láttam, ahogy ver a kis szive:) 6 hetesen még nekem se látszott, nyugi:)
2009. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hetesen voltam, akkor már vert. Semmi baj nem lesz, gratulálok a babódhoz :)
2009. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is 8 hetesen voltam, akkor volt szívhangja. szerintem ne aggódj.
2009. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Normalis. En ot hetesen es hat naposan voltam dokinal, igaz, mart volt pulzalas, de a doki elotte jo hosszan arra keszitett fel, hogy valoszinuleg meg nem lesz, azutan mondta is, hogy ez eleg korai.

Tehat ebbol kiindulva hat hetesen meg nem kotelezo lennie.

2009. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A dokinak az a baja hogy nem a mensihez estem teherbe hanem később, és fél hogy gyenge volt a pete.
2009. aug. 7. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Eloszor 6 hetes es 6 naposan voltam es volt szivhang. Ha meg nincs a 6-dik heten nem gond. A babam a ciklusom 22-dik napjan fogant, joval a mesnim es a kozepido utan es eddig minden rendben. Senkit nem akarok megbantani foleg egy orvost nem de mar orulet, hogy mikkel ijesztgetik a kismamakat. Szeritnem probalj megnyugodni, meglatod minden rendben lesz.


11 hetes kismama

2009. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A válaszaitok megnyugtattak kicsit köszönöm szépen. Eszem a rengeteg gyümölcsöt, szedem a vitaminokat a magneB6-ot és sokat pihenek és próbálok nem gondolni arra hogy baj lehet.
2009. aug. 7. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!