Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Papír wc ülőkét hol lehet...

Papír wc ülőkét hol lehet kapni? Már egy csomó helyen voltam, de sehol sem árultak! 37hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
dm , rossmann
2012. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. DM-ben már voltam, ott nem árultak, még az eladót is megkérdeztük, meg is lepődtem. Rossmanban még nem néztem.
2012. júl. 10. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:

defuri..

van egy wc kagyló van a nejlon csomagoláson ami fehér.keresd így a törlőkendőknél lehet az eladó új volt itt mindig hegybe halomba áll. amúgy ha nem kapsz nem gáz . tépkedsz pár kocka wc papírt és körberakod az ülőkét . még nem nagyon fogod érezni szülés után a pisi ingert amikor kimész ráérsz . a kakálásnál meg lesz időd . 300,- körül van egyébként és 10 db-os .


talán még tesco és cora.

2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A DM-ben viszont van törlőkendő wc fertőtlenítésre, ami annyival jobb, mint a domestos kendő, hogy amellett, hogy megöli a bacikat, rá tudsz ülni rögtön letörlés után. Próbáld ki, én a lányaimnak veszem, ha idegen helyen kell wc-re menniük, eddig még semmit nem szedtek össze.
2012. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most vettem Müllerben, a nedves WC-papírok között volt elbújva az alsó polcon.
2012. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orvosi boltokban lehet kapni! nekem gyógyszertári van! iszonyat jó:)
2012. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármelyik gyógyszertárban kapsz,én is ott vettem magamnak is,meg a mamámnak is,mikor kórházban volt.

2012. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesco, DM, Auchan, Rossmann...
2012. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
GYógyszertárban vettem!
2012. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dm-ben 270 ft 10 darab,tegnep vettem!
2012. júl. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!