Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisajkamon belül, bőr alatt...

Kisajkamon belül, bőr alatt egy nyomára érzékeny borsónyi csomó jelent meg. Mi lehet ez? Kismama vagyok, nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Nem látszik, nincs színelváltozás, csak mikor zuhanyoztam, akkor vettem észre. Volt már ilyen, pár nap alatt eltűnt, de most hogy kismama vagyok, elég ijesztő, és nem tudom hogy mi ez, régen nem is foglalkoztam vele. Volt már ilyen valakinek? Kétségbe vagyok esve. Dokimat holnap hívom, addig is hátha tud valaki mondani valamit erről.
2012. máj. 10. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány hetes vagy.

Esetleg ödéma?

Főleg előre haladottabb terhességnél gondolom, hogy ez könnyen lehet.

2012. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, pont most beszéltem a húgommal, és neki is pont ott, ilyen csomója van. Ő is hívta a nőgyógyászt, azt mondták neki, hogy bakteriális fertőzés lehet, hétfőn megy orvoshoz.
2012. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nyirokcsomó megduzzadt valamiért. Ha elmúlik, akkor meggyógyította önmagát. Ha kisebesedik, akkor herpesz, de ha volt már ilyened és nem sebesedett ki, akkor nem az.
2012. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17 hetes múltam. Ne ijesztgess, máris hívom a dokimat.
2012. máj. 10. 17:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem veszi föl.:(
2012. máj. 10. 17:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Árthat a babának ez a nyirokcsomó duzzanat? Máskor hamar elmúlt, nem is foglalkoztam vele.
2012. máj. 10. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Tesómnak is hasonló volt neki azt mondta doki hogy ott vannak valami mirigyek(tesóm jobban tudná leírni) amik ha ltömődnek akkor felgyűlik bennük a váladék de ez csak esztétikai gond. De neki szülés után is mgmaradt és zavarta így műtéttel kivágták neki.
2012. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aterómának hívják. Nekem is volt kétszer, csak az volt a baj vele, hogy olyan nagy lett, hogy muszáj volt kivágni, mert nagyon fájt. De az nem más mint egy ilyen kis bőr alatti pattanásféle. Ártalmatlan, de ne piszkáld mert én azt tettem és azért nőtt meg, ha nem piszkálod és veszel hozzá sudocrem kenőcsöt, akkor pár nap alatt visszahúzódik. A sudocrem ilyen popsikenőcsféle, vény nélkül kapható, de mindenféle bőrpanaszra tök jó, cinkoxidot tartalmat, amit lehet használni terhesen és gyulladáscsökkentő.
2012. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Ma reggel 7-re mentem dokihoz. Hála az égnek mára már alig tudtam kitapintani, de nyomásra érzékeny volt az a rész. Dokim nevetve mondta, hogy ezért kár volt az egész családom becitálni Pestre (mellette lakunk), mivel ez egy semmiség, ami el fog múlni. Ő is azt mondta, hogy mirigy gyulladt be, ami magától szépen elmúlik. Az is lehet, hogy megnyomta valami (szűk gatya, bugyi...). Szóval megnyugodtam.:))) Annyira parás tudok lenni, szinte már nyomasztó. A második babával igazi paramami vagyok, annyi minden bajom van. Megfázás, számon herpesz, most ez...De most megnyugodtam. Szép hétvégét mindenkinek! És köszönöm a válaszokat, sokat jelentettek azok is.

2012. máj. 11. 08:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Az esti tusolásnál már nem is éreztem.:) Elmúlt.
2012. máj. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!