Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen már lehet nézelödni...

19 hetesen már lehet nézelödni a Bababoltokban?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy nincs "túl korán nézelödni"?Ti mikor kezdtetek el vásárolgatni?köszi.
2012. júl. 10. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:

19 hetesen már vásároltam .

első babával már volt 4 body-m sapkám mire megfogant.

kis dobozban gyüjtöttem őket.

vele a 20. héten kezdtünk el vásárolni kiságyat és a kozmetikumokat .

utánna és közben a ruhákat .


2. babával ekkorra már kész volt a babaszoba . tudtuk a nemét is onnantól vettük a hiányzó ruhákat is. 32. hétre készültünk el utolsó cucc a kórházi pakk volt .


nyugodtan vásárolhatsz !

2012. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20 hetesen vettük meg a kiságyat,le volt árazva amit kinéztem :)
2012. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mizuzizu92 ***** válasza:

Hát erről is meg van mindenkinek a maga véleménye , ha nem érzed korainak akkor nyugodtan vásárolhatsz.

Mondjuk én 3 hete vásárolgatok a babámnak , mert 31 hetesen tudtuk meg a nemét .

34hkm

2012. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! 16 hetes vagyok és mi mar nezelodunk a párommal :) a babaszoba bútort most fogjuk megvenni. 1 hete megtudtuk a nemet :))

De fehér bútor mellett döntöttünk, ha esetleg kukacot novesztene, akkor fiús szoba is lehessen belőle :) de nagyon egyértelműen szetrakta a labat és látszott a nuni :) úgyhogy mi erre vártunk, vásárolunk is neki, ami megtetszik :)) nem vagyunk babonasak, és ha akciósan be tudjuk éppen szerezni, akkor miért ne?!:)

2012. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mizuzizu92 ***** válasza:
Szóval jó nézelődést :)
2012. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. júl. 10. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Off: Mizuzizu! Kislány, vagy kisfiú?

On: Mi most kezdünk belelendülni, tapétát néztünk tegnap a gyerekszobába, ma ágyikót meg ruhácskákat. 21 hetes vagyok, de anyám már a 9. héten megvette nekünk a babakocsit, azóta meg összegyűjtött vagy húsz különböző ruhácskát. :)

Ha nem tudod még a nemét, akkor vegyél sárga, zöld, barna, drapp, narancs dolgokat.

Jó nézelődést!

2012. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mizuzizu92 ***** válasza:

Kicsi fiú és a tied ?

Igen ezek a semlegesek én is vettem citromsárga dolgot de csak egyet kettőt.

Annyira jó érzéssel tölt el a baba holmi vásárlása :)

2012. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első babánknál kb. a 30. hétre megvolt minden fontos dolog - aminek utóbb nagyon örültem, mert a 31. héten született...

A második terhességemnél a 20. héten vettünk mózest a babakocsinkhoz (mert időközben az elsőnél használtat lecseréltük), a babát viszont a 23. héten elveszítettük...

Tudom, az én esetem kicsit más, de a következő alkalommal nem veszek semmit (írok listát és majd a férjem a szülést követően mindent összesze), mert nincs rosszabb, mint a babadolgokat elcsomagolni..

2012. júl. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KicsiSzív 2 ***** válasza:
jaj istenem nagyon sajnálom ami veled történt!Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!