Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magyarországon egyetlen...

Magyarországon egyetlen mózeskosár sem használható kocsiba bekötve? A bababoltokban minduntalan ezt mondják az elárusítók.

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen boltokban érdeklődtél eddig?! Egyre több van, ami autóba beköthető! A miénk Jane, nagyon kihasználtuk, sokkal jobban szerettük, mint a bébihordót. Concordé is beköthető, szerintem a Quinny Buzz is. És még vannak mások is...
2010. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ma épp a Babaszafari boltjában jártam (Váci út). De voltam a Baros több másikban is. Én is a Jane-val szemezgetek. Attól meg azért intettek ismerősök, hogy kis ideig tudnánk csak használni, mert hogy hamar kinövik a babák. Ami nagyobb, nehezebb is. Bp-en élünk, de a nagyszülők messze vidéken. Sok szempontnak meg kellene felelnie a kocsinak.

Teljesen tanácstalan vagyok.

2010. márc. 9. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk Jane slalom pro van!És annak beköthető a mózese és nem kicsi!A Jane slalom pro matrix, aminek valóban kicsi a mózese,mert az mózes és bébihordó egyben!De ami nem matrixos az ugyanolyan nagy ,mint egy normális mózes,és ahhoz külön van bébihordó!Nekünk nagyon bevált,mert sokat utazunk és én is jobban szeretem ,ha mózesben van a kicsi!És nem a bébihordóban görnyed!!!
2010. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Előző vagyok!Ilyen a mienk!!!Remélem tudtam segíteni!!!


[link]

2010. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik nap vetettem fel a hoxán egy kérdést, hogy mi van akkor, ha nem a babahordozó mellett döntök, hanem mózeskosárba szeretném tenni a babát, főleg pár napos korában, amikor jövünk haza a kórházból. Minden voltam csak nagyságos asszony nem, lehurrogtak, hogy milyen fleelőtlen vagyok, hogy játszom a gyerekem életével...

Erről ennyit. Nem akarom az elején a hordozót.

2010. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A miénk Jane Nomad, nem kicsi a mózese, persze a babától is függ. Mi sokáig használtuk, hidegben sokkal jobban véd, séta alatt és kocsiban is nagyon kényelmes, a picim imádta. Én is. Sajnálom, hogy kinőtte, mert ebben az időben is inkább abba tenném, dehát már egy éves...:) Majd a tesóját. Én csak ajánlani tudom!
2010. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A családban vannak orvosok, gyógytornászok és szerintük nagyon nem egészséges az egészen pici babát hordozóba tenni, egészen addig amíg magától fel tud ülni, max 1 órát (hetente párszor!). Nekem logikusnak tűnik a magyarázat. Ezért szeretnék olyan mózest ami beköthető.

Baráti körben az a vélemény, hogy mózest venni fölösleges pénzkidobás.

Áprilisben születik a baba, nyáron és ősszel mindenképpen mózesben utaztatnánk, és sétáltatnánk. Hogy két ülést kivesz a kocsiban nem probléma, hiszen a férjem és én még ettől elférünk:).

2010. márc. 10. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó.Ugyanezeket mondták nekünk is, persze olyanok, akiknek nem volt mózesük. Mi tényleg nem bántuk meg. Nincs nagy autónk, de én simán elfértem még hátul a kocsiban mellette. És a hordozó szerintem is szörnyű a gerincüknek (ami kényelmes, az nem a legbiztonságosabb...). Ezenkívül ugyanolyan praktikus a mózes is, rá lehet tenni a babakocsira, sétálni lehet vele...
2010. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!