Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy vélekedtek erről?

Ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel a babám nem akar kibújni a 40. hétig, akkor az orvos max. a 41. héten megindítja a szülést, ha én úgy szeretném, mert félek, hogy akkorra már akkora lenne, hogy császár lenne a vége, amit nem szeretnék?


37hkm


2012. júl. 10. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Császár csak indokolt esetben van! Ha a doki szerint szükséges, sajnos el kell fogadni! Addig rengeteg időd van!

40+4 hkm

2012. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem egész világos, hogy hogy érted.

Ha túlhordtad a 41. hétig, akkor inditanak.

Ha inditanak, az nem jelenti azt, hogy császár lesz.

Császárt kivánsagra nem csinálnak, mert az elég komoly hasmütét.

Ha az orvos szerint szükséges, akkor viszont nem tehetsz semmit ellene.

A baba mérete öröklött, és csak addig a méretig nö, ha egy héttel tovább tart a terhesség, attól nem lesz nagyobb.


De egyelöre nem kell ilyeneken törni a fejed, majd ha ott lesz az ideje, akkor úgyis minden eldöl. Ne idegeskedj, inkább használd ki, hogy még aludhatsz, amennyit akarsz.

2012. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor max 41. héten indítanak, ugye? Amúgy én már legszívesebben most babáznék, de nem én döntöm el, hogy mikor jön el az ideje :)!
2012. júl. 10. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi: repülő fent, baba bent nem maradhat. Hamarosan babázni fogsz. Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek, és komplikációmentes, természetes szülést, ahogy szeretnéd.
2012. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!