Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtörtént már valakivel,...

Megtörtént már valakivel, hogy be kellett kéreckednie mosdóba valamilyen boltba pl. Spar, Penny mert már nem tudta volna tovább visszatartani a pisilést?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa kérdés, de mostanában nagyon nyomja a hólyagomat a baba és volt ,hogy olyan hirtelen rámjött az inger,hogy azt hittem ott folyik ki a boltba. Ilyen esetben mit tanácsoltok?27hkm
2012. júl. 10. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

én ha cégtulajdonos lennék kismamáknak ingyen higénés vécét tartanék fenn

szerintem aki a jövő reménységét hordja a szíve alatt ennyi neki jár

remélem ha ilyen helyzetbe kerülsz beengednek akár személyzetibe is

2012. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En egy ugy intezo irodajaba futottam ,ahol hozza teszem szemelyzeti wc volt ,de mar annyira nem birtam hogy engem be engedtek :) kicsit igy utolag ciki volt ,raadasul angolok voltak, ,de azert rendesek voltak ,.es alig egy ket csepp jot csak ki :(
2012. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én világ életemben szorulásos voltam, a szülésem előtt is, után is, sajnos még most is. A terhességem alatt viszont olyan hirtelen hasmenéseim voltak, hogy ihaj...Szerencsére mindig eljutottam normálisan wc-re, kivéve egy alkalommal. Akkor utaztam be a városba busszal. Még vagy 20 km volt hátra, amikor nagyon elkezdett csikarni a hasam. 5 km-rel a város előtt leugrottam a buszról. nem tudtam mi lesz, hova megyek, mit csinálok...reggel negyed 8 volt. A postának volt nyitva a hátsó ajtaja. Szerencsémre a takarítónéni ott volt, elhadartam, hogy kismama vagyok, és egyszerűen muszáj bemennem. Először nem akarta engedni(érthető, hisz pénzintézet stb)de megkönyörült rajtam. Nagyon-nagyon-nagyon kellemetlen volt. :( De még mindig jobb, mint becsorgatni stb. :(

2012. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én az erőműbe mentem pisilni. Mosolygott nagyon a portás, de beengedett a személyzeti mosdóba :D még kb. 20 perc lett volna mire hazaérek...
2012. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen! Egy apró tapéta boltban és a kedves HÖLGY nem kicsit húzta a száját azzal a megjegyzéssel, hogy ez nem nyilvános mosdó! Én esküszöm, hogy ki akartam bírni, de nem ment tovább és muszáj volt szólni, de ez egy paraszt volt, nem is kicsit!
2012. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen a személyzeti mosdóra gondoltam.Hiszen ilyen helyeken nincs vásárlóknak kiépítve.

Akkor úgy látom,egész jól fogadják az ilyen eseteket és segítőkészek. Múltkor este jártam így ,semmi nem volt nyitva közelbe ,de akkor megoldottam egy bokorba elvégzéssel. De mire találtam egy olyat ahol nem látnak addigra annyira fájt a hasam,hogy alig tudtam menni. Nappal ugye ez kizárva :(

2012. júl. 10. 23:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én fiatal vagyok még, bocsi,hogy ide pofátlankodok.:)


siófokon a petőfi sétányon sétálva irtóra kellett volna pisilnem, de nyilvános wc-sehol. Illetve épp menstruáltam, tehát sürgős volt.. egy nénit kérdeztem aki az ajándék üzlete előtt volt,hogy van e valamerre nyilvános mosdó. azt mondta,hogy ő nagyon szívesen segítene, de sajnos ő is a szomszéd kisboltba jár. majd egy bárban a lányok beengedtek a mosdóba. Ha van a közeledben bár, kávézó vagy ilyesmi ezek ugye most már cigimentesek,menj be nyugodtan, megfogják tutira engedni. :)


gondtalan babavárást kívánok neked! :)

16L

2012. júl. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem a tescoba volt ez, persze ez csak express volt, így nem volt mosdó és a személyzetibe se engedtek be. mennem kellett egy pár métert, ott volt egy pizzázó, ott engedtek el wc-re
2012. júl. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

32 hetesen mentem vásárolni még 1-2 dolgot a lányunk érkezésére. Kb. 15 fok lehetett kint, szép tavaszias idő. Nem ittam eget verő sokat, de olyannyira kellett pisilnem, hogy azt hittem menten kijön minden.

Bementem egy bankba (R betűs), elmondván hatalmas hassal, hogy mi a problémám.

Közölte az egyik ügyintéző, hogy ő nem engedhet be, majd jött a biztonsági őr, hogy ez egy bank és biztonsági okokból kifolyólag .. blablablabla .. elfolyt a magzatvizem.

Mindenki rám nézett, nem kevés ügyfelük volt aznap. Na, akkor bezzeg egyből beakart kísérni a biztonsági őr! De az ügyintéző szerencsére nem kapott nagy sokkot, így hívta a mentőket.

Aznap este megszületett a lányunk egészségesen!


Viszont a bankosok fejét, amit vágtak .. mai napig nem felejtem el! És írtam egy "csodaszép" köszönet levelet a bank vezetőjének, aki válaszba visszaírta, hogy elnézést kér és gratulál, majd telenyomta reklámmal a levél hátralevő részét.


Az ügyintéző hölgynek vittünk a párommal egy ajándékcsomagot. Nagyon meghatódott. Egy darabig tartottuk vele a kapcsolatot, de aztán elment a banktól, kapott egy jobb munkát.

2012. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Brutális ez a bankos sztori! Szegényke! Tuti meg voltál szeppenve! :)

Én külföldön élek, és itt teljesen természetes, hogy az utcáról bemennek pisilni az emberek bárhová. Éppen ezért mindenhol óriási sor van a wc előtt, ráadásul a legtöbb guggolós wc. Hát képzelhetitek, hogy fogok nagy hassal ott guggolászni! Meg kell erősítenem a combizmaimat addigra! :D


21 h km

2012. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!