Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esély van Clostitól...

Mennyi esély van Clostitól ikerterhességre?

Figyelt kérdés
Első Clostis hónapom és most olvastam valahol, hogy lehet ikerterhesség is. Nagy rá az esély? Én nem szeretnék ikreket, gyerekkorom óta tiltakozom ellene, persze tudom, hogy tenni nem tudok ellene.
2012. júl. 11. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nem nagy rá az esély, de nagyobb, mintha nem szednéd, de ha összejön és esetleg ikrek örülj neki!!!

Gondolom azért szeded mert már próbálkoztok egy ideje!

Ha meg két kis picúrral áld meg a sors annak csak örülni kell, bár biztos nagyon nehéz, de én szeretnék ikreket:)!

Most az első babucit várjuk, ő egyedül lakik bent:)!

16+4hkm

2012. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem februárban volt az első Clostis hónapom,márciusban már pozit teszteltem :)

De nem lettek ikrek :D(amit én se bánok),szerintem nem nagy az esély rá.

A családban vannak ikrek?akkor nagyobb az esély is.

2012. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek a babához, én is nagyon várom már, hogy sikerüljön! 1 éve próbálkozunk, a Tsh-mmal és a prolaktin szintemmel voltak kisebb gondok, de gyógyszerrel helyrehozták, most valami jelentős peteérést szeretnénk elérni.:) Ovuteszt és a hőm szerint volt/van peteérésem, de az orvos szerint nincs. Holnap megyek ultrahangra ott kiderül minden!

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. júl. 11. 10:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és nincs iker a családban! (ez talán már félsiker) :)))
2012. júl. 11. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem clostit, és inszeminációval ugyan, de ikreim lettek! Megjegyzem én is nagyon nem akartam, de már nem cserélnék nagyon jó érzés, hidd el. Most ismét terhes vagyok, spontán lett, holnap megyek uh-ra.:)
2012. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Ha ikreim lennének biztos vagyok benne, hogy annak is nagyon örülnék, nem élném meg teljes tragédiaként, csak hát ha választani lehetne akkor inkább 1 baba legyen!
2012. júl. 11. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy ugyanannyi az esély 1 clostinál, mint normál esetben, mert egy pete megérését segíti.
2012. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,a Clostitól megnőnek az esélyek az ikrekre.Nem azt jelenti,hogy biztos,hogy ikreid lesznek,de megnőnek az esélyek.Egyébként,hidd el csuda jó dolog,ha az embernek ikrei vannak.Nekem 2,5 évesek a lányaim:))Igaz,lombikkal sikerültek.
2012. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző ikres vagyok. Nekem is 2,5 évesek, vegyespáros. mikor sikerült az inszem. még csak 1 petezsák volt az első uh-n. Aztán elkedztem vérezni, gyerünk ügyelet, megijedtünk. mikor kérdeztem a vizsgáló orvost jól van-e a baba? Válasz rá: és mosoly: jól vannak!!! NA majdnem dobtam egy hátast, de nagyon örültem, mert úgy voltam vele ha vmi baj lenne ezután, egy még akkor is sikerül. Azóta én vagyok a világ legboldogabb anyukája. egy vágyam midnig volt, kipróbálni milyen egy babával. Hát most 6 hetes vagyok.:)
2012. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dejó! :) Jó olvasni amit írtál! :) Bárcsak nekünk is sikerülne már. A férjemet is nagyon sajnálom már, őt jobban megviseli, hogy még nincs babánk mint engem.
2012. júl. 11. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!