Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokinál mi számít már...

A dokinál mi számít már "érzem a pici mozgását"-nak?

Figyelt kérdés

Az utolsó alkalommal mondtam a dokinak, hogy már érzem a picit, de szerinte még korai. Jó mondjuk ez még csak olyan enyhe, alig érezhető csikizés, kaparászás szerű, de tutira ő az.

Ez még nem számít annak, csak ha már rugás szerű mozgást érzek majd?


2012. júl. 11. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

a mozgás az mozgás helyezkedés .

rúgni majd csak a 20. hét körül lesz ereje .

2012. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy az még csak később lesz (rugás). De a doki csak azt veszi szó szerint mozgásnak, vagy már ezt is?

Amúgy első babánkat várjuk és 15+3 hetesek vagyunk.

2012. júl. 11. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Engem iy hülyének nézett a doki 16 hetesen hogy mondtam neki,hogy mozog a baba.de egy hónap múlva már elhitte:)
2012. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért gondolját azt, hogy ők jobban tudják mit érzünk... Főleg ha férfiről van szó, aki soha nem érzett még ilyet és nem is fog... max. ha lemásolja a Junior című filmben Arnold Schwarzenegger-t. Mert azért az mégsem olyan mikor a párja pocijára téve a kezét érzi a rugásokat, erőssebb mozgásokat. Amúgy meg csak tanulta, olvasta. De tudhatná már, hogy minden várandóság más és más, valahol mindenben.
2012. júl. 11. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én éppen ezért nem is mondtam a dokimnak hogy érzem.A 23. héten rákérdezett hogy nem érzem még.Én meg mondtam neki hogy rúgásokat a 19. hét óta érzek,de előtte azt mondtam hogy káo semmit..pedig igen!27hkm

2012. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz taktika, úgyis szülésig annyi várható dátumot kapsz... (de én már lekéstem). Amúgy a mocorgást valójában hányadik héttől érzed?
2012. júl. 11. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát kb a 15-16. héttől éreztem őt,de persze nem minden nap!Utolsó voltam!
2012. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!