Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez a "rángatózás"?

Mi lehetett ez a "rángatózás"?

Figyelt kérdés

Reggel arra ébredtem, hogy kb. 5-8 mp-ig nagyon gyors ütemben rángatózott a hasam 1 ponton. olyan volt, mint ha idegrángás lett volna.

A babával lehet valami gond, vagy csak valami ideget ért?

Volt már másnak is ilyen?

Azóta is mozog szépen, de kicsit félek, hogy gond lehet.

Kérlek segítsetek!

26 hetes kismami


2009. júl. 12. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csuklott :)
2009. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen,de az nem csuklás,mert nálunk az lassabb,ütemes.Ez meg inkább olyan rángatózás,mint amikor a kiskutyusok álmodnak,és rángatóznak közben.
2009. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen rángatózás, meg is ijedtem, de utána nekem is szépen mocorgott. sajnos nem tudom, hogy mi lehet, de ez miatt nem kell aggódni. Biztos kicsit élénkebb volt, vagy hasonló!

37 hetes kismama

2009. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A terhességem alatt többször is előfordult nálunk ilyen, én is megijedtem mindig, de a dokim megnyugtatott, semmi baj, így is tud mozogni a picur... Egészséges kislányom született:)

További szép babavárást!

2009. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtatást!

Hát elég ijesztő és az volt benne a durva, hogy nagyon gyorsan rángott.

Mostanában kezdtem el érezni azt is, hogy csuklik, de az más, sokkal lassabb.

remélem nem lesz semmi gond.

2009. júl. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!