Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti szemeremcsont...

Terhesseg alatti szemeremcsont duzzanat valakinek? Bov. Lent.

Figyelt kérdés

24hetes terhes vagyok, es 12 hetessegemnel kezdodo huvelyi fertozesem mellett par hete a szemeremcsont vagyis ahol a petefeszek helyezkedik el bal oldalt eleg lathatoan bevan dagadva, kegyetlenul faly, jobb oldalt is faj nagyon de a bal lathatoan is nagyobb. vedonom szerint megeroltettem de szerintem vmi mas baj van, mivel fertozesem van.



egyebkent angliaban vagyok kismama, nem gyozok orvoshoz jarni csak epp gyogyulni nem gyogyulok....vki volt ilyen esetben?koszonom


2012. júl. 11. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt csak orvos tudja neked rendbe hozni illetve ő tud csak megnyugtatni.

Bocsi, de "fáj", nem faly.

2012. júl. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!