Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy a szeméremcs...

Normális az, hogy a szeméremcsont fölött "dolgozik" a babám? Néha, megnyomja a hólyagomat, olyankor majdnem bepipilek! Máskor viszont fent köldök tájékán ügyködik. Ennyire változékony lenne a helyzete? 16 hetes kismama.

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

A köldök vonalát félidőben éri el a méh, szóval az kizárt, hogy most ott "dolgozna".

A szeméremcsont és a hólyag reális, bár szerintem inkább a belek és a hormonok játéka ez még, 16 hét nagyon fiatal terhesség szerintem ehhez.

2 gyerekes pocakos

2012. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem korai,nem első gyerek,tudom mi a bélmozgás!
2012. febr. 23. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Ok, akkor le merem írni, nem akartalak ijesztgetni, nekem miómáim vannak, azok okoznak ilyesmit. Benyomja a hólyagomat, ha úgy mozog a baba.

Én erre tippelek, persze lehet, hogy Neked nincs, és más van. De ha valami "kórosat" észlelsz (mivel már voltál terhes), akkor a dokit kérdezd meg legközelebb.


Az enyém azt szokta mondani, hogy vészhelyzet a görcs, a vérzés és a tartós magas láz, minden más "problémára" kitérhetünk a következő vizit alkalmával.

2012. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem teljesen normális. Én szakmabeli vagyok és ráadásul én is első babámat várom.

Minden terhesség más, mindenki másképp érzékel dolgokat!

Én is éreztem és bizony nekem is 16 hetesen majdnem elérte a köldökömet a méh fundusa,vagyis a teteje és aktív volt a babám! Először 12 hetesen éreztem, hogy bugyborékolt valami a pocakomban. Teljesen más érzés a bélmozgás és a baba mocorgása! Szerintem első pillanattól meg is lehet különböztetni, legalábbis én meg tudtam.

A kisbaba ilyenkor, ebben az időszakban nagyon mozgékony, mivel még sok helye van, ez is teljesen jó, valamint az is természetes, hogy nyomhatja a hólyagodat és ott is ügyködik... :)

Én azt javaslom ne aggódj! Élvezd ki a várandósságod minden egyes pillanatát! 30 hetes kismami

2012. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Köszönöm a válaszodat,és bocsáss meg,hogy kérdést mertem feltenni ezen a kérdezős oldalon!

Megígérem,hogy legközelebb nem teszem!


Kedves második!

Köszönöm a válaszod! :)

2012. febr. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!