Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pattanások ellen mit tehetek?...

Pattanások ellen mit tehetek? Most jelentek meg a terhességem alatt, szerencsére csak vállon, mellkason és a hátamon, de sok apró!

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Valszeg átmeneti hormonzavar szerintem teljesen normális.
2009. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, h' a hormonális változások okozzák, és a legjobb, amit tehetsz, ha nem "bántod" őket. Akkor maguktól és nyomtalanul eltűnnek. Mosakodáshoz valami nagyon tiszta szappant vagy krémet használj (például a Naturlandos mosdókrémet, amit a babákban is felírnak), és esetleg esténként nagyon vékonyan kend be Sudocremmel. Az antiszeptikus hatású.
2009. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Testradir
2009. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyönyörűen el fognak múlni a szülés után. A kolléganőm is így járt, és szülés után 1-2 héttel szebb volt a bőre, mint valaha. Csak tényleg ne piszkáld őket. A hormonok okozzák.
2009. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! A mosdókrémet és a Sudocrem-et hol tudom beszerezni?
2009. júl. 12. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Kozmetikusokkal dolgozom együtt, és azt mondták, hogy mivel hormonális nem szabad hozzá nyúlni, és akkor nyomtalanul el fog múlni.

Én sajnos marha voltam, és amit értem a hátamon, elkapartam. És azok csúnyán be is gyulladtak- így tisztítást követően 2 hét múlva gépi csiszolást kaptam. A sebek elmúltak, de sajni a színük nem (lilás), pedig nem napoztam. Nehezen bírom, mivel nekem a terhesség előtt hibátlan, sebhelymentes bőröm volt.

2009. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Patikában mindkettő kapható, Sudocrem drogériákban is (a babás cuccoknál). Ebből elég a legkisebb kiszerelés is, mert nagyon gazdaságosan lehet használni. Abban a csomagban is lesz majd egy mini tégely, amit a szülés után a kórházban kapsz (nekem az mindennapos használat mellett több hónapig elég volt, pedig a babára is kentem néha).
2009. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!