Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy közeledik egyre nagyobb...

Ahogy közeledik egyre nagyobb a félelem! Normális?

Figyelt kérdés
Ahogy egyre közelebb és közelebb van a szülés,egyre jobban félek,izgulok.Gondolkodok hogy mi lesz ha...Normális ez vagy túlreagálom?Igaz még csak 27 hetes vagyok..De minden nap,hét egyre közelebb visz a végéhez...Most kezdek el azon gondolkodni hogy milyen anya is leszek...Mi lesz akkor ha nem leszek jó valamiben?Ha elrontok valamit???Kétségbeestem...
2012. júl. 12. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes :)

Ma már csak mosolygok magamon: kb. 30 hetes terhes voltam amikor a munkahelyemre behoztak egy 5 hetes picilányt. Valami fantasztikus kis szépség volt, de én majdnem pánikba estem, hogy úristen ennyire picike? mi lesz, hogy fogom én megfogni? mit fogok vele csinálni? Este jól kibőgtem magam a férjemnek, hogy én biztosan nagyon szar anya vagyok/leszek, mert ilyeneken gondolkodom... csak annyit mondott, hogy nyugi, majd hazahozzuk a kórházból, letesszük az ágyra és nézegetjük :) ...és tényleg ezt csináltuk :) hazahoztuk és csak néztük-néztük amíg fel nem ébredt és persze mindent meg tudtunk csinálni. Amikor először kihozták szoptatásra a kisfiam, olyan természetesen vettem a kezembe, mintha mindig ezt csináltam volna :)


Úgyhogy nyugi, a kicsidnek TE leszel a legjobb anyukája a világon! ...és hidd el nem számít, ha néha fordítva adod rá a pelenkát, vagy elfelejted megfésülni, csak szeresd és akkor minden rendben lesz!


(a fent említett kisfiú 4 éves épp tegnap rohant oda hozzám átölelve, hogy anya te vagy a legjobb anyuka a világon) sok-sok ilyen vallomást fogsz te is kapni.

2012. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..Most sírtam egy ici-picit!Nagyon aranyos vagy!!!KÖSZI!!!!!
2012. júl. 12. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:

De édes vagy :) akár én is írhattam volna ezt. Az elején semmi parám nem volt,most kezdődik... Állandóan ezzel álmodom,hogy nem adok rá sapkát,pedig hideg van,hogy nincs elegendő cuccunk és előbb születik,hogy nem jól kötöm be a kocsiban,hogy nem vigyázok rá és elveszi tőlem valaki.. És mondhatom,rémes. De a valóságban is egyre több a kételyem,hogy mi lesz,hogy lesz,pedig amikor elkezdtük a babaprojectet annyira biztos voltam önmagamban.. Viszont hiszem,hogy tényleg jönni fognak ösztönösen a dolgok,a védőnő is segíteni fog,te is belejössz,vagy akár majd itt is kérdezhetsz..:) ne aggódj,valami lesz,valahogy lesz,rossz szülő nem leszel. Hamar megnőnek :)

30 hkm

2012. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtat a gondolat hogy más is van így ezzel....Köszi a választ!
2012. júl. 12. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen leírta az első válaszoló:)

És eszembe jutott, hogy én volt, hogy fordítva adtam a lányomra a pelust..férjem meg felöltöztette és elfelejtett pelenkát adni rá...2 hetes volt:D Ilyen bakik biztos elő fognak fordulni..mi jót nevetünk rajta a mai napig. Ne aggódj, ez olyan mélyről jövő ösztön....1 hét elteltével futtában fogod cserélni a pelus. Tudni fogod mikor mit kell csinálni.

Kisfiú vagy kislány lesz?

Boldog babavárást!:)

2012. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kislány lesz a picurka... :):)
2012. júl. 16. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom hogy első gyerek, igaz? :)

Igen, teljesen normális. Viszont nem is szabad túlreagálnod. Kicsit nyugodj le. Az anyai ösztönöd majd kijavítja a hibáidat. Hidd el, jó anya leszel!


34 hkm

2012. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 38 hetes vagyok és most jutottam oda,h napok vannak csak vagy ki tudja,lehet órák:)de ilyen felkészületlennek sose éreztem magam:)az ösztönökben bízok már csak:Dapró bakik biztos lesznek,de bízzunk benne,h elrontani nem fogunk semmit:))))
2012. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen első gyerek!Nagyon várom már hogy meglegyen,de azért félek is!
2012. júl. 19. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!