Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak hogy megmaradjon?

Mit csináljak hogy megmaradjon?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a nőgyógyászati rendelőbe, mert vettem egy terhességi tesztet és terhességet mutatott.

A doktornő azt irta a papirra hogy 6 hetes vagyok, de mikor másnap elmentem az ultrahangra már megse tudták állapitni hogy mennyi idős lehetek mert olyan kicsi.

Mondtam az ultrahangon az orvosnak hogy sokat görcsölök főleg a hasam alatt, és javasolta hogy szedjek gyógyszert meg pihenjek és 3 hét mulva menjek vissza.

Ezzel csak annyi a gond hogy most meg pénzem sincs arra hogy kiváltsam a gyógyszert a fiamtol meg amugy is nem sokat tudok pihenni.

Nagyon félek hogy mire visszamennék az ultrahangra már nem lesz meg a baba.

Mit tehetnék hogy megmaradjon?

Nem akarom elveszíteni, igyis nagyon nehezen és nagyon sok ideig kellett várnom arra hogy ujra teherbe essek és most hogy terhes vagyok nem akarom hogy elmenjen.

Kérlek adjatok valami tanácsot mert nagyon kétségbe estem.

Előre is köszönöm



2012. júl. 12. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Valakitől próbálj mg kölcsönkérni a gyógyszerre pénzt.

Kisebb görcsök meg amúgy is lehetnek az első hetekben, próbálj pihenni amennyit tudsz és ne idegeskedj, ez amit most megtehetsz.

2012. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Le lehet pontozni, de ha arra sincs pénzed, hogy kiváltsd a gyógyszert, akkor miért vállaltál második gyereket??????????? Ezt nem értem...
2012. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó!

Ejnye-bejnye!

A pénztelenség lehet átmeneti! Ettől még nem kell elmennie a babának.

Én is terhes vagyok, még is alig jövünk ki! Ettől még lehet később több pénzem, sőt lehet több mint neked, de az is lehet hogy nem :D

Kérdező! Próbálj meg kölcsönkérni valakitől, szülők, barátok, férjed kis fizu előleg.

Na de nyugodj meg elsőnek, ne cipekedj.

Gratulálok a babához!

2012. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A gyógyszert váltsd ki valahogy, nem olyan sok pénz, 12. hétig szedni kell, meg pihenj,amennyit tudsz a fiad mellett, ahogy a doki mondta.
2012. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%

Próbálj meg magas magnéziumtartalmú ételeket enni, a mg.-al lehet csökkenteni a görcsölést. A Jutavit, 60 szemes Magn.+B6 csak kb. 800 Ft.

Ilyeneken nem múlhat a babád élete. Ő már a tiéd! Egy anyának kötelessége megvédenie. Légy erős! Most csak azzal foglalkozz hogy megmaradjon. Tedd félre a büszkeségedet, és kérjetek kölcsönt valakitől.

2012. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem Utrogestant írtak fel, nem volt olcsó de muszáj beszedni, ha jónak látja az orvos és így tartható meg a terhesség. Esetleg kérd meg a dokid, hogy egyszerre kisebb adagot írjon fel, akkor nem kell egyszerre sokat fizetned rá. Magnéziumot is érdemes szedned a görcsökre, a patikus tud segíteni, melyik a legolcsóbb (persze nézzétek meg a hatóanyagtartalmát is, mert lehet, hogy az olcsóbból 3x annyit kell beszedj).
2012. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, sajnos nekem is elment a második babám. Nem tudtam ellene mit tenni, spontán ment el. Azóta megszültem már a második gyermekemet. Viszont ha a te helyedben lennék, tuti összekaparnék pénzt a gyógyszerre, ha az orvos azt mondja, hogy azzal van remény arra, hogy megmaradjon a baba.
2012. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!