Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, mi lesz ha baj van?

Nagyon félek, mi lesz ha baj van?

Figyelt kérdés
36.hét elején a pici bpd-je csak 85-ös volt,ez kisebb mint amekkorának kellen lennie:(Félek,hogy valami baja van.Megkérdeztem az orvost,azt mondta,lehet hosszukás az arca és ettől.De nem tudok megnyugodni.
2012. júl. 12. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem mérte pontosan. A doki szerint sincs baj, és ez csak egy adat. Ne aggódj.
2012. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Ha budapesti vagy, akkor nagyon tudom ajánlani a Mátyásföld klinikát, én minden uh vizsgálatot ott végeztettem az első és most a 2. terhesség alatt is. Nagyon szuper felszerelésük van, be lehet hozzájuk jelentkezni egy uh vizsgálatra (10e Ft), hogy megnyugodj. Nagyon alaposak és kedvesek.

Van honlapjuk is, rá tudsz keresni interneten.

2012. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én múltkor irogattam be egy kalkulátorba a pici méreteit és 34 hetesnek felelt meg az egyik pedig 36hetesek voltunk. A drágám folyamatosan mocoroh uh. közben,ezért lehetetlen pontosan méregetni. Lánykámat 3880grammra mérték éz aznap 3500az bújt ki. . Szerintem fölösleges ezen agyalnod. Tuti minden rendben.
2012. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem a kórházi uh-n a terhesség végén közel 4 kilósra saccolták a kislányomat, ezzel szemben 3.090 g-ra született. Szóval tényleg simán félremérnek ám!
2012. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem is 1 kilóval mérték el.
2012. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is ekkora volt, mondták is, hogy milyen picike lesz. Aztán 4 kilóval és 57 centivel született.

A dokim szerint ez genetikai adottság is ilyenkor. A lényeg az, hogy nőjön. Ha nő a bpd akkor oké.

2012. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!