Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 terhes km. Nagyon telt és...

6+3 terhes km. Nagyon telt és puffadt érzésem van, mit tehetek?

Figyelt kérdés
ha nem eszem, akkor is, ha meg eszem, akkor meg főleg, hiába eszem olyan ételt, ami könnyű és jól emészthető akkor is érzem ezt a kellemtelen érzést és ez már nagyon zavar, és persze a mérleg is többet mutat.
2009. júl. 12. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vagyok, ugyanez a problémám. Akármit próbáltam enni, ugyanugy estére felpuffadtam. Reggelre kicsit lemegy, aztán kezdődik előről. Már beletörődtem. Egyébként Activia ivójoghurtot iszok ilyenkor, és egy picit mintha jobb lenne....
2009. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyél Rennie-t, aztán majd, idővel elmúlik, de akkor meg jün a gyomorsav :Dkitertás!
2009. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sokat nem tudsz tenni, ez ilyenkor tök normális. Én kb. a 9-10. hétig puffadtam. Szerencsére akkor karácsony volt és még titokban volt a dolog, így rá tudtam fogni a bejglire :) No és a nagy pulcsik is takarták, csak én láttam/éreztem, hogy puffadok. Nem sokáig tart, nyugi! ;)

37 hetes kismama

2009. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már hét hetesen terhesnacit hordtam, úgy be voltam puffadva! Semmi sem használt, csak a beletörődés :-). Most a 21. hétben szép nagy pocim van ami köszönhető a babusnak és az esti bepuffadásnak is. Na zavarjon, a hormonok okozzák a puffadást, teljesen normális dolog! Boldog babavárást!

2009. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!