Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hányszor...

Terhesség alatt hányszor kellett mennetek ellneanyag szűrésre?

Figyelt kérdés

Most várom a második babámat, vércsoportom 0 RH+.

Voltam 19 hetesen, visszahívtak 28 hetesen,majd a papírra ráírtak javasolt még a 36. héten is elmenni. Ellenanyagot nem mutattak ki. Miért kell?? Fontos ez? A védőnő annyit mondott hogy nem muszály.


Az első babával sem volt gond, ott 19 és 36 hetesen voltam.


2012. júl. 13. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 3x voltam, mert RH- vagyok (bár párom is az, tehát nem gáz, de akkor is elküldtek).

De hát mindegy, úgyis szúrtak 36 hetesen is általános vérkép miatt, úgyhogy már "mindegy" volt, hogy néznek ellenanyagot is harmadjára vagy sem.

2012. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nálunk két különböző helyen, ráadásul másik városban nézik, én meg egy harmadikban lakom:):)
2012. júl. 13. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
12hetesen meg most 36 hetesen. Üdv, 36hkm.
2012. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eddig nagyon sokszor voltam,lett valami s+ a véremben.mindig vesznek le,mikor más vérvétel is van,ezen kívül voltam pluszba 2x vagy 3x.Most lesz a következő.Nem tudom neked mit néznek,mert nem vagy negatív,lehet mást találtak.Én elmennék e helyedbe,sajnos ez nem játék.Muszáj figyelni a szintet,illetve hogy milyen közegben jelentkezik ellenanyag.Én pl nem kaphatnék olyan vért amiben ez az "s"benne van,mert az én véremben alapból nincs,a babám miatt mutatta ki z ellenanyag vizsgálat.Ennyit megér,hogy ne legyen gond belőle szerintem.

31hkm

2012. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én dokim minden trimszterben kiírt, de a háziorvosom az első után nyávogott, hogy minek, ha A + vagyok és felesleges stb

a nődokim meg felhomályosította, hogy 1-2 éve kötelező protokoll és ha nem ír ki a háziorvos akkor ő fog.

aztán elmentem a kórházba az aneszteshez megbeszélni az edát és ott is rögtön mondták, hogy kell a 3 ellenanyagszűrés, mert kötelező protokoll. akkor még a harmadik nem volt meg és kifejezetten beleírta az aneszt szakvéleménybe, hogy nincs meg a harmadik és várják annak az eredményét..

2012. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!