Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha állandóan uborkát ennék,...

Ha állandóan uborkát ennék, mindenféle formában és nem kívánom az édességet abszolút, akkor fiú vagy lány szerintetek?

Figyelt kérdés
Kovászos uborka,csemege uborka,uborka saláta..
2012. júl. 13. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú!
2012. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem babona csak.

Én az elején pizzát ettem volna mindig meg tejfölös ubi salit.Mostanában csokit és pudingot ennék.Elvileg kislányom lesz..:)


23hkm

2012. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy ezeket az ételeket kívánod éppen, attól függ hogy mi hiányzik a szervezetedből, függetlenül attól hogy kisfiút, vagy kislányt vársz.
2012. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pont ezeket ettem és édességet énsem kívántam anno. Azóta 3 éves a kiscsajom :)!Szóval lány lett.Ez babona!
2012. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Anyukám állandóan savanyusagot evett mindhárom terhessegevel. 3 lánya van. Én minden nap mást kívánok, egyik nap edeset utána sosat. Lányom lesz. Noveremnek két fia van, egyikkel csak édességet evett, másikkal csak sosat. Ez akkora hülyeség, nincs tudományos alapja.

Mindenki mást fog írni.

Majd az ultrahangon kiderül:)

2012. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A tapasztalatokra voltam kíváncsi. Tényleg megoszlik...

Nekem mindenesetre az számít csak,hogy egészséges legyen! :)

2012. júl. 13. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Én egész terhességem alatt kívántam sósat, édeset is. Akkor most lesz lányom meg fiam is? :)

Valóban csak babona ez a feltételezés, ahogy a csúcsos pocak meg a pocakégéssel kapcsolatos hülyeségek, meg az összes többi ilyen.

Boldog babavárást!

35 hkm

2012. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez két különböző dolog közötti összefüggés -keresés. Semmi köze a te savanyúuborka vágyadnak a kisfiad péniszéhez! A világon semmi!
2012. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mignont ennék,egyszer sós paradicsomot,egyszer sajtot,egyszer krémest,egyszer jó csípős chilisbabot,másszor savanyú káposztát.. Fiam lesz :) az ételek kívánása pedig arra utal,hogy terhes vagy.. Nincs összefüggés..
2012. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez már megint olyan hülyeség. Semmi összefüggés, csak babona. Azt eszel, amit a szervezeted kíván.
2012. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!