Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Ismer valaki olyan...

Anyukák! Ismer valaki olyan babakocsi tipust, aminek méretei a következők: szélesség max 65 cm, hosszúság max 85 cm?

Figyelt kérdés
Hamarosan megérkezik a babánk és a lift miatt problámáink vanak a kocsi mérettel! Nekem még nem sikerült sehol sem rábukkannom a neten kicsi méretekkel rendelkező kocsira

#babakocsi #paraméretű
2012. júl. 13. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia A Brendon-ban nézted már?Mert ott van touragoo az 66x83x107 cm.Bár attól is függ milyet szeretnél.
2012. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak 60x 90est tudok, bugaboo cameleon, aranyárban.

milyen liftetek van? az a pici otis lift? (a mi házunkban is az volt, nem régen cserélték le, a legkisebb lift ami létezik) én is anno néztem a brendonban, peg perego volt olyan, ami nem mózeses de lehet rátenni hordozót és 60-nál nem volt szélesebb. Nézd meg a peg perego oldalt

2012. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pliko mini vagy aria a peg peregoból

[link]

2012. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!