Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anykák! Most várom...

Tapasztalt anykák! Most várom az első babámat és szeretnélek meginterjúvolni benneteket, hogy kinek melyik típusú babakocsi vált be! Mindenképpen multifunkciósat szeretnék. A Baby Lux 4:1-ben típusáról mi a véleményetek? Vagy jobb a 3:1-ben?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 13:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%

Raf polra gondolsz???


Nekem nagyon tetszett,csak nem szántunk rá annyit, így hasonlót választottunk, kicsit olcsóbban.

De egyébként néztem boltban, szuper de ha már nem sajnálod rá azt a kb 70 e ft-ot, akkor én a helyedben megnézném az Anmar Hilux-ot, könnyebb iránytíni, tágasabb,szebb

2012. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ne vegyél!Én megbántam,nagyon silány a varrása.5hónapja használjuk,s sok helyen foszlik az anyaga.
2012. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nagyon vacak babakocsi! Nővéreméknek volt, meg is bánták! Nekünk is volt vagy 5 babakocsink, a Coletto Aveo és az Espiro Vector vált be nekünk, tökéletes, szép, könnyű kocsik. A legjobb! (bár egyik sem 3 vagy 4 az 1-ben...)


[link]

2012. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
esetleg helyette egy használat bugaboo cameleon? A vaterán sok van belőle és ismerőseimnél kibírt 3 gyereket és még így is egész korrekt állapotban maradt, nem foszlott és bármilyen terepen elment még hóban is, súlyra sem volt nehéz...
2012. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazából még nem vagyok babakocsi márkában tapasztalt, mégcsak 1 hete böngészem a típusokat. Én konkrétan erre a fajtára gondoltam. De minden jó ötletet nagyon jó szívvel fogadok és megnézem amiket ajánlatok! Mégegyszer köszönöm!

2012. jún. 17. 13:33
 6/29 A kérdező kommentje:
Bocs, ez nem 4:1-ben, hanem csak 3:1-ben. :)
2012. jún. 17. 13:35
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

Nem írtál költségkeretet. Ne vegyél gagyit, csak jót, megéri. Ez egy fantasztikusan jó babkocsi:

[link]

2012. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább egy ilyen: [link]

Ugyanazt tudja, mégsem kerül egy kész vagyonba, hordozót meg tudsz hozzá venni 10 ezerért!

2012. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekünk ez van, 3 gyereket szolgált ki: [link] Sztem nagyon jó kis kocsi. Nekünk még a régi színvariációkból van a zöld.
2012. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok kéretlenül tanácsot osztogatni, de amit mérlegeljetek szerintem:

-ha nagy a magasságkülönbség a férjed és közted akkor mindeképpen állítható magasságú legyen kar, különben leszakad a háta valakinek...

-terepre mentek-e vagy egyáltalán milyen az útviszony felétek, menőkés család lesztek vagy inkább csak a városban sétáltok (mert a városi kicsi kocsik jóval könnyebbek súlyra, de rosszab útviszonyok közt igazi szívás szétrázni pici kerekekkel a gyereket)

-tény, hogy egy jobb minőségűt utána el tudsz adni a neten, míg egy gyengébbnél úgy készülj, hogy ha ki is húzza a babáddal/babáitokkal, utána nem sokat ér

-levehető, mosható legyen minél több huzat/textil rajta

2012. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!